Reklama

Trzy kobiety i trzy definicje kobiecości

Ideały kobiecości nieustannie się zmieniają. To, co kiedyś uważane było za piękne, dziś nie odgrywa już tak ważnej roli. Kobiety w dzisiejszych czasach stawiają na pewność siebie, a wygląd zewnętrzny jest tylko dodatkiem.

Dla jednych kobiecość to pewność siebie, dla drugich dobre samopoczucie, a dla innych to akceptacja własnego ciała. Specjalnie dla redakcji PAP Life, trzy wyjątkowe panie zdradzają swoje definicje.

Dla Anny Skury, czyli blogerki WhatAnnaWears, podróżniczki i zdobywczyni Kilimanjaro, definicją kobiecości jest wewnętrzne spełnienie. "Spełnianie swoich ambicji i celów, które sobie wyznaczam. To może być wszystko: wchodzenie na szczyty, dbanie o siebie, czy nawet noszenie pięknej bielizny, która zdecydowanie dodaje pewności siebie" - podkreśla w rozmowie. 

Reklama

Klaudia Halejcio, polska aktorka filmowa i telewizyjna podkreśla, że kobiecość to: "samopoczucie oraz fakt, że czujemy się seksowne i pewne siebie". "Dzięki temu jesteśmy bardzo kobiece" - wskazuje i dodaje, że to "jak chodzimy, jak się ubieramy, gdzie jesteśmy, wpływa na całokształt definicji".

Najmłodsza zapytana przez redakcję aktorka, osiemnastoletnia Wiktoria Gąsiewska dodaje również, że według niej przede wszystkim kobiece jest bycie sobą. Podkreśla, że jeśli kobieta lubi swoje ciało i po prostu kocha siebie, to ten stan umysłu staje się najważniejszy.

A czy Wy utożsamiacie się z którąś definicją? (PAP Life)


PAP life
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy