Reklama

Reklama

Ty Pennington: Co robi i jak wygląda dziś?

Pamiętacie program „Dom nie do poznania” i jego charyzmatycznego gospodarza? Ty Pennington, bo tak nazywa się szalony stolarz i projektant wnętrz, jest dziś nie do poznania!

Pochodzący z Georgii Pennington miał duże problemy w szkole. W końcu zdiagnozowano u niego ADHD (do dziś jest rzecznikiem organizacji zajmującej się zespołem nadpobudliwości), a ratunkiem okazała się praca w drewnie.

Mężczyzna już jako nastolatek pracował jako stolarz, ale kształcił się także w Atlanta College of Art, gdzie studiował malarstwo i rzeźbę. Na uczelni został zauważony przez łowcę talentów i rozpoczął karierę modela.

Reklama

"Dom nie do poznania" okazał się olbrzymim hitem nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale właściwie na całym świecie. A energicznego, empatycznego i skorego do wzruszeń Penningtona pokochały miliony telewidzów.

Zaskoczeniem dla nich było, gdy mężczyzna został zatrzymany za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu i narkotyków. Gwiazdor wyszedł z aresztu za kaucją i przeprosił za swoje zachowanie w oficjalnym oświadczeniu.

Dziś Pennington ma 55 lat, posiwiał i zapuścił brodę, ale dalej wygląda bardzo dobrze. Nadal zajmuje się stolarką oraz urządzaniem wnętrz, uwielbia pływać i wypoczywać na łonie przyrody.

Jego instagramowy profil śledzą w tym momencie 73,7 tys. użytkowników. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ty Pennington | Dom nie do poznania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy