Reklama

Tylko u nas: Mishon pokazała, co ma w swojej szafie. Stylistka oniemiała!

Aleksandra Kasprzyk-Dąbrowska, szerzej znana publiczności jako Mishon, to piosenkarka, artystka i youtuberka, którą fani pokochali nie tylko za jej nietuzinkowy wygląd, ale przede wszystkim za talent, pracowitość i dystans do samej siebie. W najnowszym odcinku "Daj się wyczaić" Jola Czaja-Przesmycka odmieniła Olę i pokazała zupełnie nowe oblicze gwiazdy!

Mishon zachwyciła publiczność swoim głosem w jednym z programów muzycznych, a obecnie jest w gronie najbardziej znanych polskich youtuberek.  

W swoich mediach społecznościowych mówi o tym, jak żyć w zgodzie z samą sobą, jak dobrze się ubierać i jak dbać o siebie. Doradza swoim fankom także w kwestii kosmetyków. 

Prywatnie jest szczęśliwą matką i żoną. Jej mężem jest również znany youtuber, Maciek Dąbrowski, który zgromadził na swoim kanale ponadmilionową publiczność. 

Patrząc na gwiazdę, widzimy w niej nie tylko piękną, ale także i silną, niezależną kobietę. Zauważyła to Jola Czaja-Przesmycka, stylistka gwiazd i prowadząca program "Daj się wyczaić". 

To właśnie Mishon w najnowszym odcinku programu przeszła metamorfozę, która zachwyca. Tym razem jednak Jola Czaja zdecydowała się na ciekawy zabieg - nie wykorzystała nowych ubrań, a sięgnęła do przepastnej szafy Oli. 

Reklama

W swojej kolekcji ubrań, gwiazda może pochwalić się wieloma perełkami, które pasują do jej mocnego charakteru, dlatego stylistyka postanowiła to wykorzystać! 

Indywidualny styl Mishon jest inspiracją dla wielu młodych kobiet. Dlatego stare rzeczy Oli będą... wyczajone na nowo, by pozostać w zgodzie ze swoimi ideałami "no waste". 

Najnowszy odcinek "Daj się wyczaić" pokazuje, że nie trzeba kupować nowych ubrań, by wyglądać pięknie i modnie. Aleksandra dbając o ekologię, pragnie korzystać z rzeczy, które w jej szafie od dawna mają miejsce, a dzięki pomysłom Joli Czai, ubrania zyskały nowe życie. 

Czasami wystarczy sięgnąć w głąb swojej garderoby i popatrzeć na siebie oczami innych, żeby przejść spektakularną metamorfozę! Bezkompromisową, jak Mishon.

Zdjęcia w odcinku wykonał Wojciech Biały. To właśnie one oddają piękno przemiany Mishon.

Tylko u nas zobaczycie przedpremierowo kolejny odcinek "Daj się wyczaić"! (produkcja Zostań Jutuberem). Zobaczcie, jak zmieniła się Mishon: 

*** 
Więcej odcinków "Daj się wyczaić" znajdziecie na kanale Czaja Wyczaja.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Daj się wyczaić | Jola Czaja-Przesmycka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy