Reklama

W idealnym momencie trafił na "Ostry dyżur"

Do perfekcji opanował sztukę korzystania z uroków życia.

Jeśli wiemy, jaką dziś ma pozycję w show-biznesie, trudno sobie wyobrazić, że kiedyś nie było dla niego propozycji. Dobijanie się do bram raju, jak niektórzy widzą Hollywood, zajęło mu 10 lat! Teraz to on rozdaje karty, za role bierze bajońskie gaże, jest wziętym producentem, reżyserem, scenarzystą. George Clooney 6 maja skończył 50 lat! I chciałoby się powiedzieć, na szczęście, bo wygląda lepiej niż kiedykolwiek.

Imponująca i piękna jest lista jego narzeczonych

Wracając do pielgrzymowania po wytwórniach. Można się zniechęcić, gdy wciąż się słyszy "panu dziękujemy". Uśmiechał się i ... W końcu nadszedł jego dzień. Był rok 1994. Trafił na plan serialu "ER" czyli "Ostry dyżur". Dotychczas niezauważalny w epizodach, jako doktor Doug Ross stał się gwiazdą i przedmiotem pożądania kobiet. Wykorzystał to skwapliwie. I z jakim wdziękiem!

Reklama

W 1998 roku magazyn "People" ogłosił go najseksowniejszym mężczyzną świata. Potem już było o nim tylko głośno. Mówiło się o filmach, w których grał: "Gniew oceanu", "Ryzykowna gra", "Solaris", "W chmurach"... Doceniano go jako reżysera: "Niebezpieczny umysł", "Good Night and Good Luck", ostatni jego film to "The Ides of March", ale największe zainteresowanie budziło jego życie prywatne. Lista pięknych pań z którymi się spotykał jest imponująca: Dedee Pfeiffer, Kelly Preston, Denise Crosby, Kimberly Russell, Karen Duffy, Celine Balitran, Brooke Langton, Lisa Snowden, Traylor Howard, Julia Roberts, Renée Zellweger, Mariella Frostrup, Jennifer Siebel, Krista Allen. Ostatnią jego partnerką była piękna Włoszka Elisabetta Canalis. Rozstali się kilka tygodni temu. Dotychczas tylko jednej kobiecie - Talii Balsam - udało się doprowadzić go do ołtarza. Była jego żoną od 1989 do 1992 roku!

Ożeni się przed 60.? Oto jest pytanie

To właśnie po tym związku Clooney miał oświadczyć: "Nigdy więcej małżeństwa!". Co Julii Roberts, byłej narzeczonej, a dziś przyjaciółce, podnosi adrenalinę. Założyła się z nim o 10 tys. dolarów, że przed 40. ponownie się ożeni. Przed 50. podwoili stawkę. Oba zakłady przegrała. Teraz jest mowa o 60. roku życia. Przyjaźń trwa. Często odwiedza go z mężem i dziećmi w jego posiadłości. Podobnie jak Angelina Jolie i Brad Pitt z szóstką swoich pociech.

Pomimo imponującej liczby romansów, od czasu do czasu pojawiają się plotki, mówiące o skłonnościach homoseksualnych Clooneya. Nie zwraca na to uwagi. We Włoszech do perfekcji opanował radość życia, a jego sąsiedzi w Laglio nad jeziorem Como błogosławią dzień, w którym tam zamieszkał. Jest nie tylko fantastycznym sąsiadem, ale też żyłą złota. No bo kto wcześniej do nich przyjeżdżał?

IJ

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: George Clooney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama