Reklama

Reklama

W końcu zostanie mamą?

Niedawno Sofia Vergara ogłosiła, że spotyka się z amerykańskim aktorem, Joem Manganiello. Mimo, że modelka na razie nie ujawniła ich wspólnych planów na przyszłość, jej otoczenie już spekuluje na temat ciąży.

"Sofia i Joe to świetna para. Ich dziecko na pewno będzie urocze" - powiedziała jedna z przyjaciółek Vergary w rozmowie z dziennikarzami US Weekly. "Myślę, że są super parą i będą dobrymi rodzicami".

Sami zainteresowani nie komentują na razie tych rewelacji. Jednak gdyby Vergarze, rzeczywiście udało się zajść w ciążę, byłoby to spełnienie jej wieloletniego marzenia. Modelka od dawna, otwarcie mówi o tym, że chciałaby zostać matką. Jednak, z powodu problemów zdrowotnych, ma trudności z zajściem w ciążę. Modelka kilkakrotnie zwierzała się już dziennikarzom, że zastanawiała się nad skorzystaniem z pomocy surogatki.

Reklama

Z poprzednim partnerem Nikiem Loebem nie udało jej się zajść w ciąże. Być może, jeśli rzeczywiście Vergara zdecyduje się na dziecko, z nowym chłopakiem będzie miała więcej szczęścia.

Sofia Vergara ma już jedno dziecko. Jest nim 21 letni syn, Manolo.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy