Weronika Książkiewicz zachwyca na Instagramie

Książkiewicz jest absolwentką PWSFTiTV w Łodzi. Na swoim koncie ma role teatralne w łódzkich teatrach, a także w krakowskim Teatrze Bagatela i warszawskim Teatrze 6. Piętro.

Weronika Książkiewicz
Weronika KsiążkiewiczAdam Jankowski/REPORTEREast News

Aktorka grała też w wielu polskich serialach (m.in. "Samo życie", "Na Wspólnej", "Stacyjka", "Zakręcone", "Mrok", "Prawo miasta", "Linia życia", "Piąty stadion", "Na noże" czy ostatnio "Leśniczówka" i "Trzecia połowa).

Książkiewicz niewątpliwie ma talent komediowy, który chętnie wykorzystują polscy reżyserzy. Weronika zagrała m.in. w "Dzień dobry, kocham cię!", "Disco polo", "Planecie singli" czy "Kobietach bez wstydu".

Prywatnie jest mamą 8-letniego Borysa. Ostatnio natomiast promuje naturalny wizerunek - bez sztucznych rzęs, doczepionych włosów i mocnego makijażu.

W naturalnym wydaniu aktorka zachwyca jeszcze bardziej. Przykładem może być zdjęcie w krótkiej, czerwonej sukience, które zamieściła na swoim Instagramie. Odpowiednio dobrany kadr w połączeniu z sandałkami na wysokim obcasie sprawił, że nogi Weroniki wyglądają, jakby sięgały nieba.

Fani natychmiast zwrócili uwagę na piękną sylwetkę Książkiewicz. "Nogi do samej dzwonnicy", "Zgrabniutka", "Cudowna jesteś", "Nogi do nieba" i "Fantastyczna perspektywa" - pisali.

Wam też podoba się najnowsza fotka Weroniki?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas