Reklama

Reklama

Weronika Rosati w bikini

Aktorka rzadko pokazuje swoje zdjęcia w niekompletnym stroju. Zdecydowanie chętniej pozuje za to z wózkiem podczas swoich podróży. Tym razem jednak zrobiła wyjątek!

W grudniu zeszłego roku Weronika Rosati została mamą Elizabeth - dziecka poczętego ze związku z ortopedą Robertem Śmigielskim. Dziś głównie skupia się na swoich macierzyńskich obowiązkach, od czasu do czasu pokazując się na wybranych imprezach w branży rozrywkowej.

Jak większość celebrytek, pani Rosati musi zmagać się ponadto z hejtem wycelowanym w jej metody wychowawcze. Ostatnio "oberwało się" jej za nakrywanie wózka białą pieluszką tetrową (według opinii co poniektórych materiał ten nie chroni przed słońcem, wręcz przeciwnie). Po stronie aktorki stanęły jednak kobiety, które nie widzą w tym nic złego.

Reklama

Gwiazda chyba niespecjalnie przejmuje się nieuzasadnioną krytyką. Konsekwentnie realizuje swoje cele, uczy się scenariuszy i poprawia swój warsztat aktorski.

Wygląda na to, że większość czasu spędza aktualnie w Stanach Zjednoczonych, bo na jej oficjalnym profilu na Instagramie aż roi się od zdjęć z USA.

Na jednym z nich celebrytka relaksuje się nad brzegiem basenu w promieniach słońca. Uwagę najbardziej przykuwają jej rubensowskie kształty w okolicach bioder.

Musimy przyznać, że ten fragment sylwetki Rosati wygląda rewelacyjnie! Sama aktorka zawsze zaznaczała, że nie czuje presji odzyskiwania dawnej sylwetki miesiąc po porodzie. Bardzo nam imponuje jej zdrowe podejście do życia! Co myślicie o kształtach Weroniki Rosati?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy