Reklama

Reklama

Wiktoria Gąsiewska dopiero teraz to wyznała! Chodzi o związek z Adamem Zdrójkowskim!

W programie internetowym „Domówka u Dowborów” 22-letnia aktorka, która zdobyła popularność w serialu „Rodzinka pl”, powiedziała, że ciocia przyprowadziła ją na casting, gdy miała trzy lata. W kolejce do zagrania w spotach reklamowych poznała obecnego partnera Adama Zdrójkowskiego. Na długo przed tym zanim zagrali razem w serialu „Rodzinka.pl”.

Wiktoria Gąsiewska szczerze o związku z Adamem Zdrójkowskim

Gąsiewska wyjaśniła, że jako dziecko była bardzo cicha i nieśmiała. Otwierała się dopiero... w studiu filmowym. 

"Gdzieś tam szara myszka w kącie, a przed kamerą rozkwitałam" - stwierdziła. 

Dlatego rodzina postanowiła, że warto inwestować w jej rozwój aktorski. Młodszego o rok Adama Zdrójkowskiego poznała na korytarzu przed castingiem, gdzie trzeba było czekać na swoją kolej nawet osiem godzin.

Zdrójkowski miał wystąpić w programie Dowborów razem z Gąsiewską, ale wymówił się zapaleniem krtani przed bardzo ważnym występem w środowym programie "Twoja twarz brzmi znajomo". 

Reklama

Maciej Dowbor (jeden z prowadzących ten teleturniej) zapowiedział, że repertuar, w którym wystąpi jest niezwykle wymagający.

Wiktoria Gąsiewska dodała, że "sodówka nigdy jej nie odwaliła", bo wychowała się w tradycyjnym domu, gdzie kobieta zna swoje obowiązki. Np. sprzątanie, bo nieraz słyszała, że jej starszy brat nie będzie tego robił. Gdy spędza czas z Adamem Zdrójkowskim, najchętniej oglądają horrory, filmy akcji i dokumentalne o porwaniach. 

Komedii romantycznych nie, bo jej partner "na takie filmy nie chadza".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje