Wiosenna Karolina Pisarek lansuje kontrowersyjny trend. Hit czy kit?

Karolina Pisarek raz za razem daje dowód na to, że wyczucia stylu nie można jej odmówić. Wraz z nadejściem wiosny wskoczyła w ultrakrótką spódniczkę, lansując jeden z najgorętszych trendów tego sezonu. Jest odważnie, ale stylowo - do granic możliwości.

Karolina Pisarek lansuje kontrowersyjny trend. Hit czy kit?
Karolina Pisarek lansuje kontrowersyjny trend. Hit czy kit?Pawel Wodzynski/East NewsEast News

Karolina Pisarek: styl. Jedna z najlepiej ubranych polskich gwiazd

Karolina Pisarek od dłuższego czasu piastuje jedno z zaszczytnych miejsc w gronie najlepiej ubranych polskich gwiazd. Garderoba modelki wręcz pęka w szwach od modnych zestawów, a celebrytka raz za razem udowadnia, że w jej szafie nie ma miejsca na nudę.

Na co dzień Karolina Pisarek pozostaje wierna stylowi smart casual, nie rozstając się jednocześnie z wygodnymi legginsami, topami i sneakersami. Często zdarza jej się jednak zaszaleć. Wtedy budzi się w niej "modowa bestia", a oczom internautów ukazują się iście zaskakujące zestawienia.

Karolina Pisarek lansuje gorący trend. Eksperymentuj do woli

Karolina Pisarek uwielbia eksperymenty z modą, nie obawiając się nawet najbardziej zaskakujących doborów. Jej profile w mediach społecznościowych są prawdziwą kopalnią modowych inspiracji. Nie inaczej było i tym razem.

Wraz z nadejściem wiosny Karolina Pisarek zajrzała głęboko do swojej szafy, skąd wyjęła kolejno dżinsową, ultrakrótką spódniczkę, do której dobrała dżinsową koszulę. Podobny total look przełamała dodatkami. Niektóre z nich zaskakują.

Z pozoru niewyróżniający się szczególnie z tłumu outfit Karolina Pisarek wzbogaciła białymi, koronkowymi rajstopami, dodając całości iście kobiecej nuty. Wyszło ekstrawagancko, romantycznie i modnie - do granic możliwości.

Koronkowe rajstopy: jak stylizować? Karolina Pisarek inspiruje

Koronkowe rajstopy to bez wątpienia jeden z najgorętszych trendów tego sezonu. Mimo iż wielu uważa je za nieco kontrowersyjne, w rzeczywistości podobny dodatek może znacznie wzbogacić całą stylizację - dodając jej nuty drapieżności i kobiecości.

Koronkowe rajstopy są co prawda opcją dla nieco odważniejszych kobiet, jednak przy okazji tworzenia wiosennych zestawów nie warto odmawiać im uroku. Wzorem Karoliny Pisarek wystarczy zestawić komplet w tym samym kolorze i deseniu, wzbogacając go szalonym dodatkiem w postaci rajstop. Internauci są na "tak".

Pod zdjęciem modelki w mig zaroiło się od komentarzy. "Mega stylówka", "Kto by pomyślał, że to połączenie może wyjść tak stylowo", "Zjawiskowa" - zachwycają się fani Karoliny Pisarek.

Dr n. med. Tadeusz Oleszczuk o przyczynach nowotworów: Dieta decydujeINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas