Czarną marynarkę odłóż do szafy. Wiosenna Olga Kalicka inspiruje

Elegancja, w opinii wielu, ma jedno imię – czerń. Olga Kalicka, zaglądając głęboko do swojej szafy, postanowiła rozprawić się z tym stwierdzeniem. Wyjęła z niej prawdziwą perełkę, tworząc wiosenny total look. Od tego zestawu aż trudno oderwać wzrok. Szybko zapragniesz mieć go w swojej garderobie.

Wiosenna Olga Kalicka lansuje gorący trend. Zapomnij o czarnej marynarce
Wiosenna Olga Kalicka lansuje gorący trend. Zapomnij o czarnej marynarceMateusz Grochocki/East NewsEast News

Kiedy pogoda za oknem sprzyja, zachęcone odpowiednią dawką słonecznego optymizmu, rozpoczynamy eksperymenty ze swoją garderobą. Podobną decyzję podjęła Olga Kalicka. Aktorka zajrzała głęboko do szafy, skąd wyjęła kolejno zestaw, którego nie powstydzi się nawet najbardziej zagorzała fanka elegancji. Wiosną będzie święcił triumfy nie tylko na ulicach.

Olga Kalicka inspiruje. Ten zestaw to prawdziwy hit

Olga Kalicka zna się na modzie, stale udowadniając, że obowiązujące trendy ma w "małym paluszku". Aktorka łączy ponadto pracę zawodową z zamiłowaniem do dobrego stylu, będąc współzałożycielką marki odzieżowej. Nic więc dziwnego, że internautki tracą głowę dla jej kolejnych, modowych wyborów.

Olga Kalicka w swoich stylizacjach stawia najczęściej na klasykę, sprytnie łącząc ją z najgorętszymi trendami. Nie inaczej było i tym razem. Aktorka zapozowała w wiosennym total looku, zestawiając ze sobą kamizelkę, spodnie z wysokim stanem oraz marynarkę - całość utrzymaną w kolorze lilac. Wyszło dziewczęco, ale z odpowiednią dawką elegancji. To idealna alternatywa dla opanowujących nasze garderoby czerni.

Wiosną podobny kolor zagościć powinien w szafie każdej z nas. Doda bowiem odpowiedniej dawki optymizmu i pewności siebie, wyróżniając nieco z tłumu. Jeśli obawiasz się podobnych zestawień kolorystycznych, utrzymanych w formie "total", postaw na zaledwie jeden element garderoby utrzymany w tym odcieniu. Najlepiej ten, który w tym sezonie święci największe triumfy.

Czy kamizelki garniturowe są modne? Stylizuj i eksperymentuj

Kamizelki garniturowe wraz z nadejściem nowego sezonu do reszty opanowały obowiązujące trendy. O ile dotąd po cichu od czasu do czasu dawały o sobie znać, o tyle nosiłyśmy je zazwyczaj jako dodatek do białych koszul, tworząc mocno eleganckie zestawienia. Tymczasem tej wiosny kamizelki nosić będziemy, wzorem Olgi Kalickiej, na gołą skórę. A potem zachwycać.

Zmysłowe, uniwersalne i zadziorne jednocześnie szybko podbiły serca influencerek, stając się mocnym przeciwnikiem dla wszelakich topów. Kendall Jennder czy Amalie Moosgaard Nielsen noszą je na różne okazje, od rana do wieczora, bez względu na obowiązujące temperatury. Przyświeca im jeden cel - ma być stylowo. Do granic możliwości.

Kendall Jennder też nosi garniturową kamizelkę. Stylizuje ją w wersji smart casual
Kendall Jennder też nosi garniturową kamizelkę. Stylizuje ją w wersji smart casual MEGA / ContributorGetty Images

Garniturową kamizelkę pokochamy wszystkie - bez względu na wiek i typ sylwetki. Bo każda z nas znajdzie coś dla siebie. We wzorach i kolorach można bowiem wręcz przebierać. Są dłuższe lub krótsze, z dekoltem w kształcie litery V lub dużymi guzikami. Eksperymenty są wskazane. Szczególnie, że garniturowa kamizelka to hit najbliższych dni.

Jak szybko poprawić makijaż? Prosty sposóbInteria DIY
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas