Reklama

Reklama

Wniosek o rozwód złożony przez Halle Berry może zostać uznany za nieważny

Gwiazda serialu "Extant: Przetrwanie" w poniedziałek (26.10.2015) wręczyła Olivierowi Martinezowi wniosek o rozwód, co jest niezgodne z kalifornijskim prawem.

Dodatkowo, sędzia musi stwierdzić, czy taki wniosek jest w ogóle ważny, ponieważ 49-letnia aktorka posłużyła się w nim pseudonimem i podpisała się jako Hal Maria, fikcyjne imię i nazwisko męża użyte we wniosku brzmiało Oliver Martin, a ich dwuletni syn Maceo krył się pod pseudonimem Mac - podaje TMZ.

Dzień po złożeniu wniosku przez Halle, Olivier złożył swój własny, ponieważ uznał, że wniosek, w którym użyte zostały pseudonimy, będzie nieważny.

W obu wnioskach jako powód rozwodu podane zostały różnice nie do pogodzenia. Halle nie wniosła o alimenty, jednak aktor, z którym grała w filmie "Śmiertelna głębia" poprosił, aby kwestia ta została rozwiązana w późniejszym terminie.

Aktorka zaznaczyła również, że zarobione przez nią pieniądze są jej własnością, tak samo jak inne rzeczy, które wymienione zostały podczas spisywania intercyzy.

Halle, która ma siedmioletnią córkę Nahlę z byłym chłopakiem Gabrielem Aubrym, była wcześniej przez cztery lata żoną zawodnika baseballowego Davida Justice'a, z którym rozwiodła się w 1997 roku oraz żoną piosenkarza Erica Beneta od 2001 do 2005 roku.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje