Wojciech Błach z żoną na premierze

Wojciech Błach jest bardzo lubianym aktorem. Na co dzień unika jednak rozgłosu i raczej stroni od ścianek i branżowych imprez.

Wojciech Błach rzadko pojawia się z żoną na branżowych imprezach
Wojciech Błach rzadko pojawia się z żoną na branżowych imprezachVIPHOTOEast News

Wyjątek zrobił natomiast dla kinowej premiery opery "Rigoletto". Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród aktorów, reżyserów, piosenkarzy, ludzi sztuki, muzyków i... celebrytów. Na ściance mogliśmy zobaczyć m.in. Monikę Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego, Roberta Kochanka czy Sashę Strunin.

Błach, znany m.in. z seriali "Na Wspólnej", "Pierwsza miłość", "Szpilki na Giewoncie" czy "Skazane", na premierę "Rigoletta" przyszedł z żoną - Agnieszką. Para wzięła ślub 14 maja 2016 roku, a w grudniu 2017 na świat przyszedł ich pierwszy syn - Jeremi. Błach ma również syna Bruna (ur. 2011) ze związku z aktorką Kamilą Baar.

Małżonkowie postawili na niezobowiązujące stylizacje: pani Agnieszka założyła czarną, prostą, podkreślającą sylwetkę sukienkę z długim rękawem i kozaki, a pan Wojciech założył jeansy, t-shirt, sportowe buty i marynarkę.

Para chętnie pozowała do zdjęć i wydawała się bardzo zadowolona ze wspólnego wyjścia. Chcielibyście częściej oglądać ich razem?

Wojciech Błach z żoną na kinowej premierze "Rigoletta"
Wojciech Błach z żoną na kinowej premierze "Rigoletta"TricolorsEast News
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas