Reklama

Reklama

Wrzucamy na luz...

Wakacje w pełni! Niektórym gwiazdom udzieliło się letnie rozleniwienie. Nie jesteśmy za sztywnym dress codem, ale luz też ma swoje granice...

Wakacje w pełni! Niektórym gwiazdom udzieliło się letnie rozleniwienie. Nie jesteśmy za sztywnym dress codem, ale luz też ma swoje granice...

Proste wybory

Gwiazdy wyglądają zjawiskowo tylko w sukniach na czerwonym dywanie? Przyszłe mamy powinny chodzić w luźnych workoubraniach? Nic podobnego! Agnieszka Popielewicz i Agnieszka Grochowska udowodniły, że proste stylizacje oraz klasyczne fasony są gwarancją sukcesu. Pomyśl o tym na najbliższych zakupach.

TRAFY

Subtelnie i powłóczyście

Anna Przybylska (33) przy doskonałej sylwetce mogła sobie pozwolić na powłóczystą kreację z delikatnego muślinu. Piękną oprawę stworzyły też naturalny makijaż i dziewczęca fryzura.

Seksapil przyszłej mamy

Agnieszka Grochowska (32) udowodniła, że kobiety pięknieją w ciąży! Ciemnogranatowa sukienka z rękawem 7/8 jest elegancka i skromna. Idealna długość pozwoliła aktorce wyeksponować zgrabne nogi.

Reklama

Elegancja bez poświęceń

Agnieszka Popielewicz (27) wie, że aby być szykowną w upał, nie trzeba wielkich poświęceń. Wystarczą lekka bluzka, krótka ołówkowa spódnica i szpilki z wycięciem na palce. A beż i brąz to świetny duet.

GAFY

Sposób na ciężkie nogi

Ewa Farna (18) ma prawo hołdować stylowi młodzieżowemu. Ale ma też prawo być zgrabną kobietą, a opięte dżinsy plus trampki na platformach zdeformowały nogi i pośladki piosenkarki.

Wilczy bilet

Dorota Deląg (40) eksperymentowała z proporcjami i poległa. W czym tkwi błąd? Góra z nadrukiem wilka okazała się za obszerna, a spodenki za krótkie. Źle dobrane są nawet oprawki okularów...

Szczupłe nie mają lepiej

Sylwia Grzeszczak (23) pokazała, że nawet bardzo szczupłe kobiety narażone są na modowe wpadki. Błyszczące spodnie z obniżonym stanem i wylewająca się z nich koszula sprawiły, że wokalistka straciła figurę i wdzięk.

Wojciech Grzybała
SHOW 16/2012


Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy