Wrzucamy na luz...

Wakacje w pełni! Niektórym gwiazdom udzieliło się letnie rozleniwienie. Nie jesteśmy za sztywnym dress codem, ale luz też ma swoje granice...

Przybylska, Farna
Przybylska, FarnaMWMedia

Proste wybory

Gwiazdy wyglądają zjawiskowo tylko w sukniach na czerwonym dywanie? Przyszłe mamy powinny chodzić w luźnych workoubraniach? Nic podobnego! Agnieszka Popielewicz i Agnieszka Grochowska udowodniły, że proste stylizacje oraz klasyczne fasony są gwarancją sukcesu. Pomyśl o tym na najbliższych zakupach.

TRAFY

Subtelnie i powłóczyście

Anna Przybylska
Anna PrzybylskaMWMedia

Anna Przybylska (33) przy doskonałej sylwetce mogła sobie pozwolić na powłóczystą kreację z delikatnego muślinu. Piękną oprawę stworzyły też naturalny makijaż i dziewczęca fryzura.

Seksapil przyszłej mamy

Agnieszka Grochowska (32) udowodniła, że kobiety pięknieją w ciąży! Ciemnogranatowa sukienka z rękawem 7/8 jest elegancka i skromna. Idealna długość pozwoliła aktorce wyeksponować zgrabne nogi.

Agnieszka Grochowska
Agnieszka GrochowskaJarosław AntoniakMWMedia

Elegancja bez poświęceń

Agnieszka Popielewicz
Agnieszka PopielewiczAndrzej EngelbrechtAKPA

Agnieszka Popielewicz (27) wie, że aby być szykowną w upał, nie trzeba wielkich poświęceń. Wystarczą lekka bluzka, krótka ołówkowa spódnica i szpilki z wycięciem na palce. A beż i brąz to świetny duet.

GAFY

Sposób na ciężkie nogi

Ewa Farna
Ewa FarnaMWMedia

Ewa Farna (18) ma prawo hołdować stylowi młodzieżowemu. Ale ma też prawo być zgrabną kobietą, a opięte dżinsy plus trampki na platformach zdeformowały nogi i pośladki piosenkarki.

Wilczy bilet

Dorota Deląg
Dorota DelągJacek KurnikowskiAKPA

Dorota Deląg (40) eksperymentowała z proporcjami i poległa. W czym tkwi błąd? Góra z nadrukiem wilka okazała się za obszerna, a spodenki za krótkie. Źle dobrane są nawet oprawki okularów...

Szczupłe nie mają lepiej

Sylwia Grzeszczak
Sylwia GrzeszczakMWMedia

Sylwia Grzeszczak (23) pokazała, że nawet bardzo szczupłe kobiety narażone są na modowe wpadki. Błyszczące spodnie z obniżonym stanem i wylewająca się z nich koszula sprawiły, że wokalistka straciła figurę i wdzięk.

Wojciech Grzybała
SHOW 16/2012

Show
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas