Reklama

Reklama

"Wszystko, żeby tylko pokazać". Anna Lewandowska odgryzła się internautce

Anna i Robert Lewandowscy są już po przeprowadzce do Barcelony. Para ma za sobą pełen zawirowań czas, a piłkarz FC Barcelony dzielnie mierzy się z nowymi wyznaniami. Anna może natomiast pozwolić sobie na chwilę wytchnienia. Niedawno podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym odpoczywa na plaży z córkami. Jedna z internautek postanowiła kąśliwie skomentować ten post, ale Anna Lewandowska nie pozostała jej dłużną.

W związku z transferem Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony Anna Lewandowska razem z córkami przeprowadziły się do słonecznej Hiszpanii. Gwiazda chętnie dzieliła się kulisami przeprowadzki, a także na bieżąco relacjonuje, jak wygląda jej życie w nowym miejscu. Kilka dni temu na Instagramie opublikowała filmik, na którym pokazuje, jak ćwiczy ze swoimi córeczkami Klarą i Laurą. To wideo jednak nie wszystkim internautom przypadło do gustu. Pewna obserwatorka zarzuciła Annie Lewandowskiej, że robi wszystko na pokaz. 

Zobacz również: Anna Lewandowska wypoczywa z córkami na Majorce. Pokazała urocze kadry

Reklama

Anna Lewandowska odpiera atak internautki

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie filmik nagrany na plaży, na którym biegnie z wózkiem, w towarzystwie swoich córek, a następnie ćwiczy wraz z nimi. "Tak właśnie wygląda bycie aktywną mamą" - napisała trenerka.

Gwiazda jak zwykle mogła liczyć na wsparcie swoich fanek w komentarzach, jednak wśród nich nie zabrakło również słów krytyki. Pewna zniesmaczona internautka postanowiła zwrócić Annie Lewandowskiej uwagę na pewien fakt.

Choć Anna Lewandowska zazwyczaj nie wdaje się w dyskusje, tym razem postanowiła zrobić wyjątek.

Jednym słowem: okazało się, że filmiku nie nakręciła osoba z teamu Lewandowskich, tylko sam Robert.

Myślicie, że internautce zrobiło się głupio, że skrytykowała Annę Lewandowską?

Zobacz również:

Te gwiazdy wiedzą, jak pozować w bikini. Poznaj ich triki! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy