Reklama

Reklama

Anna Lewandowska wypoczywa z córkami na Majorce. Pokazała urocze kadry

Anna Lewandowska wraz z Klarą i Laurą wypoczywają na Majorce. Trenerka pochwaliła się uroczymi kadrami z wakacji. Szczególnie jedno zdjęcie skradło serca fanów. „Pięknie się patrzy na siostrzaną więź” – piszą internauci.

Podczas gdy Robert Lewandowski wraz z nowym klubem przygotowuje się do sezonu w Stanach Zjednoczonych, Anna Lewandowska korzysta z uroków wakacji, wypoczywając wraz z córkami na Majorce. Trenerka systematycznie dostarcza internautom kolejnych kadrów, na których prezentuje umięśnioną i zgrabną sylwetkę. Zdaje się, że to jednak jej córki kradną całą uwagę.

Zobacz również: Rhian Sugden wypoczywa na wakacjach z mężem. Istny raj

Anna Lewandowska wypoczywa na Majorce

Anna i Robert Lewandowscy uwielbiają hiszpańskie słońce na Majorce. Dlatego też w 2021 roku zdecydowali się zakupić w tym rejonie okazałą willę, starając się obecnie spędzić na wyspie jak najwięcej wolnego czasu.

Reklama

Trenerka wraz z córkami już od kilku dni korzystają z uroków wakacji. Anna Lewandowska pochwaliła się właśnie serią fotografii, prezentując jednocześnie umięśnione, perfekcyjnie wyrzeźbione ciało.

Zobacz również: Zara McDermott w czerwonej sukience oczarowała fanów. Okazja była wyjątkowa

Laura i Klara skradły całe show. "Piękna siostrzana więź"

Wśród wielu wakacyjnych ujęć znalazły się również takie, na których pozują córki Anny i Roberta Lewandowskich. Dziewczynki są już w pełni gotowe, aby kibicować swojemu tacie w barwach nowego klubu. Na jednym ze zdjęć, trzymając się mocno za ręce, prezentują koszulki ze swoimi imionami.

Zobacz również: Agnieszka Woźniak-Starak chwali się zdjęciami. “Piękna z Was para! Świetne ujęcie!”

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy