Reklama

Reklama

Wybiegi mody zamieniła na leśne dukty

Katarzyna Butowtt w latach 70. i 80. prezentowała na wybiegu kolekcje Mody Polskiej, później była królową reklam. Dzisiaj zamiast defilować w blasku fleszy woli spacery po lesie. Przy okazji plenerowych wycieczek uczy się łacińskich nazw fauny i flory.

Ta modelka, aktorka i społeczniczka w każdy weekend robi z mężem wypady do lasu. "Nie zmieniamy swoich planów, nawet, gdy jest minus 20 stopni albo pada deszcz. Jak mówią Norwegowie: nie ma złej pogody, jest tylko złe ubranie. Trzeba korzystać z tego, co czyni Warszawę unikalną stolicą w skali świata - na swoich obrzeżach ma dwa wielkie lasy: Kabacki i Kampinos" - mówi PAP Life Katarzyna Butowtt.

- Teraz jestem na etapie uczenia się nazw fauny i flory, która występuje w lasach. Znam już wszystkie polskie nazwy, teraz przyswajam te łacińskie. Ćwiczę nie tylko ciało, ale i umysł. Czyż nie fajnie jest wiedzieć, że puchacz po łacinie to bubo bubo - przyznaje gwiazda.

Reklama

Od kilkunastu lat Katarzyna Butowtt przede wszystkim realizuje się, jako społecznik, działając w Fundacji "Dr Clown", która poprzez terapię śmiechem i zabawę pomaga dzieciom. (PAP Life)

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje