Reklama

Reklama

Wybierz swoją długość

Żeby mieć modną fryzurę, nie zawsze musisz decydować się na radykalne cięcie. Nasz ekspert wybrał najmodniejsze fryzury dla każdej długości włosów.

Nowoczesny bob

To idealna propozycja dla włosów cienkich i delikatnych. Przycięta poniżej linii brwi grzywka została zaczesana na bok. Lekkie pocieniowanie eksponuje ciekawą formę fryzury. Delikatna stylizacja nadała włosom swobodę ruchu oraz podkreśliła młodzieńczy i radosny charakter cięcia. Bardzo ciekawa propozycja przejścia z długich włosów na krótkie bez radykalnej zmiany. Im mniej wystylizowana fryzura, tym efekt bardziej naturalny. 

Grzywkę Cameron Diaz (39) ścięto po skosie i zefilowano (lekko przerzedzono i zróżnicowano pod względem długości). Włosy pocieniowano nożyczkami.

Reklama

Modna grzywka

Jeżeli nie chcesz ścinać długich włosów, zdecyduj się na grzywkę. Na fali jest ta pełna, lekko opadająca na brwi. Długie włosy dają wiele możliwości stylizacji. Jedną z ponadczasowych propozycji jest klasyczny kucyk. W połączeniu z grzywką tworzy dziewczęce i eleganckie uczesanie.

Pełna grzywka Katie Holmes (33) zaczynająca się od czubka głowy, tworzy półłuk od środka czoła do kości policzkowej.

W stylu lat 20.

Krótka, klasyczna fryzura z proporcjonalnie dłuższym tyłem wygląda fantastycznie zarówno w wersji sportowej, jak i eleganckiej. W stylizacji wieczorowej może imitować upięcie koka. To łagodne, kobiece cięcie dodaje rysom delikatności. Stylizację tej fryzury uzyskujemy dzięki wymodelowaniu włosów na szczotce, a potem zaczesaniu ich palcami do tyłu i utrwaleniu nowoczesnym, niesklejającym produktem.

Włosy Evan Rachel Wood (24) z boków przycięto do linii żuchwy, zaś z tyłu pozostawiono nieco dłuższe. Grzywka (tu zaczesana do tyłu) sięga czubka nosa.

Jak dandys

Typowa wiosenna fryzura, która cyklicznie wraca do łask. To propozycja dla posiadaczek prostych włosów, zdecydowanie nie sprawdzi się przy naturalnych lokach. Nieskomplikowaną stylizację możemy uzyskać, susząc włosy głową w dół, a potem układając je do przodu. Efekt rozwichrzenia osiągniemy za pomocą delikatnego, niesklejającego produktu. Fryzura "na dandysa" eksponuje rysy, wymaga więc idealnego owalu twarzy. 

Boki i tył fryzury Ginnifer Goodwin (33) zostały podgolone maszynką. Dłuższą górę lekko zdegażowano (pocieniowano zębatymi nożyczkami), by dodać fryzurze lekkości.

Leszek Czajka

Show
Dowiedz się więcej na temat: fryzury | bob | uroda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje