Xavier Wiśniewski ma śliczną dziewczynę. To siostra znanego aktora!

Xavier Wiśniewski, syn Michała Wiśniewskiego i Marty Wiśniewskiej (znanej również jako Mandaryna), ma już 19 lat. Nastolatek próbuje swoich sił jako raper, od czasu do czasu publikując w sieci nowe kawałki. Niedawno pochwalił się zdjęciem z dziewczyną. Wybranką Xaviera jest młodsza siostra aktora, Sebastiana Fabijańskiego. Para opublikowała wspólne zdjęcie.

Xavier Wiśniewski pokazał zdjęcie z dziewczyną. Kim jest jego wybranka?
Xavier Wiśniewski pokazał zdjęcie z dziewczyną. Kim jest jego wybranka?Justyna Rojek/Dzien Dobry TVNEast News

Xavier Wiśniewski to najstarszy z pięciorga dzieci Michała Wiśniewskiego. Chłopak odziedziczył po tacie zamiłowanie do muzyki. Nagrywa kawałki, występując pod pseudonimem Wisniv. Mamą nastolatka jest druga żona lidera zespołu "Ich Troje", Marta Wiśniewska.

Mandaryna to tancerka, instruktorka tańca i choreografka. Xavier często bierze udział w projektach organizowanych przez jej szkołę tańca.

Xavier Wiśniewski jest szczęśliwie zakochany!

Starsze dziecko Michała Wiśniewskiego i Marty Wiśniewskiej ma 19 lat. Chłopak w jednym z wywiadów przyznał, że od jakiegoś czasu nie mieszka już z rodzicami. Xavier Wiśniewski pracuje i studiuje. Chłopak jest też szczęśliwie zakochany. Kim jest jego wybranka?

Syn lidera "Ich troje" spotyka się z młodszą siostrą polskiego aktora i rapera Sebastiana Fabijańskiego, Weroniką Fabijańską. Xavier w rozmowie z portalem Jastrząb Post zapewnił, że jest stały w uczuciach i związek traktuje bardzo poważnie. "Nigdy nie szukałem nikogo na chwilę" - zaznaczył nastolatek. Przyznał również, że partnerka jest dla niego wsparciem. 

Raczej jak podejmuję taką decyzję, to ma to być osoba, która ma mi być najbliższa. Jesteśmy razem już pół roku. Jestem bardzo szczęśliwy i cieszę się, że tak wyszło
zaznaczył Xavier Wiśniewski.

Kim jest wybranka Xaviera Wiśniewskiego? Tym zajmuje się Weronika Fabijańska

Xavier Wiśniewski niedawno opublikował zdjęcie, na którym znajduje się z ukochaną. Partnerka najstarszego syna Michała Wiśniewskiego to wyjątkowo piękna kobieta. Parę najprawdopodobniej połączyła miłość do tańca. Fabijańska zajmuje się bowiem tworzeniem choreografii i jest instruktorką tańca w szkole mamy Wiśniewskiego.

Weronika Fabijańska rozpoczęła  przygodę z tańcem w 2012 roku. "Po kilku latach trenowania z zespołem, postanowiła szkolić się samodzielnie, co doprowadziło ją do wielu miejsc takich jak Rzym, Londyn, czy finalnie Los Angeles, gdzie odwiedziła najpopularniejsze studia taneczne na świecie" - możemy przeczytać w biogramie dziewczyny, znajdującym się na stronie studia, w którym  pracuje.

Weronika Fabijańska od roku jest też choreografem swojego brata, Sebastiana Fabijańskiego oraz Julii Chatys.

Zobacz również:

„Zdrowie na widelcu”: Szary nalot na czekoladzie. Czy to szkodliwe?Polsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas