Reklama

Zachwycająca Kylie Jenner podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Ale figura!

Kylie Jenner podobnie jak wiele innych, światowych gwiazd pojawiła się na Tygodniu Mody w Paryżu. Przyrodnia siostra Kim Kardashian dosłownie zachwyciła fanów świata mody tym, jak wyglądała na tym jednym z najważniejszych modowych wydarzeń w roku. Od jej stylizacji trudno było oderwać wzrok.

Wyjątkowa stylizacja Kylie Jenner na Tygodniu Mody w Paryżu

Kylie Jenner uważnie śledzi najnowsze modowe trendy i nie wyobraża sobie nie być na jednym z najważniejszych wydarzeń w ciągu roku w świecie mody. Mowa oczywiście o Tygodniu Mody w Paryżu. 

 To doskonała okazja nie tylko do tego, by śledzi najnowsze trendy, ale także, żeby zaprezentować się w najlepszych stylizacjach i skupić na sobie media. 

Wie o tym doskonale sama Kylie Jenner i gdy w środę pojawiła się na pokazie  odzieży damskiej Acne Studios Wiosna-Lato 2024, przyciągnęła natychmiast wzrok zebranych. 

Kylie Jenner postanowiła tego dnia wystąpić w obcisłej sukience maxi ze sprężystym, dopasowanym dołem, który podkreślił jej kształty. Sukienka miała także wyjątkowo długie rękawy, które zakrywały większość dłoni. 

Reklama

Dopasowane do sukienki mini torebka i karmazynowe czółenka ze szpicem dopełniły gorący, monochromatyczny wygląd.

Stylizacja to nie wszystko. Gwiazda postawiła na nową fryzurę

Być może jeszcze bardziej niż jej smukła sylwetka, podkreślona kreacją, rzucała się w oczy nowa fryzura Kylie Jenner. Długie kruczoczarne włosy Jenner dopełniły całości wyglądu, a grzywka nadała wyrazistości i tajemniczości całej fryzurze.

Na pokazie Jenner usiadła w pierwszym rzędzie obok latynoskiej supergwiazdy Rosalii, gdzie rozmawiały i komentowały to, co działo się na wybiegu. Widać było, ze siostra Kim Kardashian doskonale się bawiła i wiedziała, że zrobiła doskonałe wrażenie swoim wyglądem. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kylie Jenner
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy