Zachwycający debiut w Cannes

Kim Kardashian ma konkurencję ! Jej 18 letnia przyrodnia siostra Kendall Jenner ostatnio coraz częściej pokazuje się na prestiżowych imprezach. W tej chwili olśniewa w Cannes.

Kendall Jenner jest gwiazdką tego sezonu. Pojawiła się już na nowojorskim tygodniu mody i na kilku festiwalach muzycznych i filmowych. Na każdym z tych wydarzeń, podobnie jak siostra, pełni raczej funkcję ozdoby i ciekawostki niż "osoby z branży."

Reklama

Jeśli nawet Jenner zazdrości  siostrze popularności, ma własny pomysł na siebie. W przeciwieństwie do skandalistki Kardashian, nie stawia na dekolty i prześwity, ale na smak i elegancję. W Cannes pokazała się w czarno - białej sukni od Chanel, udowadniając że mimo młodego wieku ma świetnie ukształtowany gust.

18 letnia Jenner korzystając z pobytu w Cannes używa życia. Zaraz po otwarciu festiwalu, została przyłapana przez fotoreporterów na hotelowym tarasie, z butelką szampana u boku. W Europie to nic szokującego, jednak w Stanach spożywanie alkoholu przez osoby poniżej 21 roku życia jest zabronione. W rodzinie Kardashianów nic nie ginie.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje