Reklama

Reklama

Zofia Zborowska pokazała niepozowane zdjęcie. „Jesteś naturalna i autentyczna”

Zofia Zborowska podzieliła się z internautami dwiema wykonanymi przez siebie fotografiami. Na jednej prezentuje idealną pozę, podczas gdy na kolejnej marszczy czoło i mocno się skupia. „To ta sama osoba” – przekonuje.

Zofia Zborowska jest córką artystów - Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej. Szeroką rozpoznawalność zapewniła aktorce rola w serialu "Bary szczęścia" czy "Za marzenia".

Prywatnie aktorka jest żoną siatkarza Andrzeja Wrony. W ubiegłe wakacje ich rodzina powiększyła się, a małżeństwo powitało na świecie córkę Nadzieję.

Zobacz również: Zofia Zborowska wspomina zszywanie po porodzie: "Szew dla męża jest hardkorem"

Zofia Zborowska pokazała niepozowaną fotografię. "To ta sama osoba"

Zofia Zborowska zebrała wokół siebie spore grono oddanych fanów głównie za sprawą swojej szczerości i naturalności. Gwiazda słynie z ogromnego poczucia humoru oraz dużego dystansu do siebie. To uwielbiają internauci.

Reklama

Niedawno gwiazda opublikowała na Instagramie dwa zdjęcia, które prezentują tę samą osobę, jednak mocno się między sobą różnią. Na pierwszym Zofia Zborowska pozuje w idealnym makijażu, uśmiechając się do obiektywu. Kolejne zdjęcie jest jednak przypadkową fotografią, zrobioną podczas sprawdzania aparatu.

Zobacz również: Małgorzata Rozenek cała w różu. Podobną stylizację nosiła już Katarzyna Cichopek

"Jesteś naturalna i autentyczna"

"Takie same na zdjęciu" - podpisała fotografię Zofia Zborowska.

W komentarzach natychmiast pojawiło się sporo opinii internautów. Jak się okazuje, wielu z nas niejednokrotnie zdarzyło się zobaczyć podobne odbicie w swoim telefonie.

Fani gwiazdy są pod wrażeniem jej dystansu do samej siebie.

Zobacz również: Przerażająca wizja wróżbity Macieja. To czeka nas już niebawem

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska | naturalność

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy