Reklama

Reklama

Żona Baldwina jest brana za nianię!

Hilaria wyznała, iż ludzie często myślą, że nie jest matką swoich dzieci i oferują jej pracę w roli niani.

Żona Aleca Baldwina jest często brana za nianię ich dzieci

Dzieci 58-letnigo aktora i jego żony Hilarii - Carmen (2 l.) i Rafael (10 mies.) - mają jasne włosy. 32-letnia instruktorka jogi przyznała, że przez jej ciemne włosy i hiszpański akcent ludzie często myślą, że nie jest matką swoich dzieci i oferują jej pracę w roli niani.

Hilaria uważa, że takie oferty są zabawne i nie obraża się, gdy takowe padają, ponieważ wie , że mimo iż z wyglądu dzieci się od niej różnią, to są do niej podobne w innych aspektach.

Hilaria, która jest obecnie w trzeciej ciąży, zamieściła na Instagramie zdjęcie Carmen próbującej ćwiczyć jogę, które podpisała:  - Moje dzieci mają blond włosy i niebieskie oczy, dlatego ludzie w parku często pytają mnie, czy jestem ich nianią. Słyszą jak mówię do nich po hiszpańsku i oferują mi pracę, ponieważ w dzisiejszych czasach każdy rodzic chce, aby jego dzieci znały języki obce.

- Zawsze się z tego śmieję i mówię im, że gdybym nie była tak bardzo zajęta opieką nad dwójką, prawie trójką, własnych dzieci, to bardzo chętnie bym dla nich pracowała!

- Oto dowód na to, że to jest moje dziecko... wspina się po stołach i ćwiczy jogę w różnych strojach... tak, odziedziczyła to po mnie. Zawsze śmiejcie się razem z całym światem #366dnizdrowegożycia #HilariaLCM"

Mimo iż para bardzo cieszy się tym, że wkrótce jej rodzina się powiększy, to Hilaria, która w czerwcu 2012 roku poślubiła aktora znanego z serialu "Rockefeller Plaza 30", przyznała, że bycie w ciąży i opiekowanie się dwójką dzieci jest wyczerpujące.

W Internecie zamieściła zdjęcie w łóżku i napisała:  - Jestem tak zmęczona pod koniec dnia, że uważam za mistrzostwo świata to, iż udało mi się dotrzeć do łazienki, aby umyć twarz i zęby.... co wieczór jestem zwycięzcą #sukcesmamy.

Alec jest również ojcem 20-letniej Ireland Baldwin, której matką jest jego była żona Kim Basinger.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy