Reklama

Reklama

Bliźnięta 2021-02

Bliźnięta:

Reklama

Bliźnięta w lutym czeka dobry czas w miłości, ale gorszy w finansach, dlatego muszą uważnie działać.

Uczucia:

Za sprawą Merkurego w Raku Bliźnięta nieco się wyciszą, dzięki czemu zyskają wewnętrzną pewność odnośnie swoich uczuć i tego czego pragną od związku. Słońce i Wenus, dodadzą mu energii. Dlatego jego relacja będzie układała się dobrze, a on może zdecydować się na złożenie ważnej obietnicy odnośnie przyszłości związku. Mimo tego nie uniknie kłótni, gdyż będzie działać nieco chaotycznie i pod wpływem nagłych impulsów.

Samotne Bliźnięta mogą poznać bardzo interesującą osobę w bardzo zwykłym miejscu, takim jak na przykład sklep. Na romans raczej nie mają szans, ale za to, może się okazać iż nowy przyjaciel zagości w ich życiu na długo.

Kariera i finanse:

Bliźnięta, które będą pochłonięte swoim życiem zawodowym, mogą czuć się przemęczone w pracy i niechętne do działania. Dlatego muszą bardzo uważać, nie jeden, a kilka błędów. Stracą wiele czasu na odkręcanie wszystkiego i naprawianie tego co same zepsuły. Sama energia ze Słońca nie wystarczy, aby dobrze pracować. Muszą się skupić w czym pomoże wpływ Merkurego. Pod koniec miesiąca mają szansę zostać docenieni przez przełożonych. Bliźnięta muszą uważać, aby nie wydawać pieniędzy, ponad stan, a w lutym pojawi się kilka kuszących dla nich ofert.

Zdrowie:

W lutym Bliźnięta nie będą narzekać na swoje zdrowie fizyczne. Mogą czasem mieć trochę obniżony nastrój, ale wystarczy odpoczynek i chwilowe odcięcie się od wszystkiego, a wtedy poprawa humoru szybko do nich wróci. Zdrowa dieta, także wpływie pozytywnie na ich samopoczucie, dlatego powinni włączyć więcej warzyw do swojego jadłospisu.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje