Reklama

Bliźnięta 2021-07

Dla zodiakalnych Bliźniąt lipiec będzie bardzo nierównym miesiącem, podczas którego mogą mieć problemy same ze sobą.

Uczucia:

Wenus i Słońce sprawią, że początek miesiąca będzie dobrym czasem na poważne rozmowy oraz ustalanie priorytetów i ważnych spraw. To także dobry okres do pracy nad komunikacją, gdyż już 9 lipca Merkury sprawi, że pojawią się konflikty i nieporozumienia. W lipcu duża część rozmów będzie dotyczyła finansów, przyszedł więc czas na oszczędzanie i bardzo racjonalne zarządzanie budżetem. Bliźnięta, które będą miały ochotę na szaleństwa, muszą zmienić swoje podejście, gdyż zdecydowanie nie będzie to zgodne z potrzebami ich partnera.

Reklama

Samotne Bliźnięta, za sprawą wpływu Marsa, staną się namiętne i romantyczne. Powinny być uważne szczególnie w swoim miejscu pracy, gdyż to właśnie w tam, mają szanse poznać, kogoś, z kim się zwiążą na dłużej.

Praca:

Układ planet sprawi, iż Bliźnięta, będą mocno roztargnione, a także niechętne do wykonywania swoich obowiązków. Robienie minimum to zdecydowanie zły plan. Tym bardziej, że koniunkcja cofającego się Merkurego z Marsem we Lwie może doprowadzić do poważnej kłótni z szefem. Dlatego Bliźnięta powinny się ogarnąć i przyłożyć do swojej pracy.

Finansowo czeka je dość słaby miesiąc, dlatego powinny mierzyć siły na zamiary. Większość planów wakacyjnych nie wypali, ale nie znaczy to, że nie mogą się dobrze bawić za mniejsze pieniądze.

Zdrowie:

Ciężkostrawne dania oraz słodycze to nie jest dobry pomysł. Bliźnięta zdecydowanie powinny zmienić swoją dietę i podejście do jedzenia. Inaczej ich organizm się mocno rozreguluje, a z czasem mogą pojawić się poważniejsze problemy zdrowotne, takie jak cukrzyca.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy