Bliźnięta 2021-10

Październik będzie bardzo udanym miesiącem dla zodiakalnych Bliźniąt, w tym czasie ich życie może się w znacznym stopniu zmienić.

Uczucia:

Bliźnięta będą zadowolone ze swoich relacji z partnerem. Pluton pomoże im rozwiązać problemy z przeszłości i cieszyć się tym, co przed nimi. Będą przepełnione miłością i nadzieją na wspólną, świetlaną przyszłość. W sferze uczuć zodiakalne Bliźnięta w październiku będą bardzo optymistycznie nastawione i, o ile partner będzie w podobnym nastroju, ich relacja będzie kwitła. Lecz, jeśli ich oczekiwania będą rozbieżne, Bliźnięta podzielą się swoim nastrojem zupełnie z kimś innym.

Samotne Bliźnięta, jak rzadko kiedy, nie będą miały problemów z poznaniem kogoś wyjątkowego i obdarzeniem go uczuciami

Kariera i finanse:

Październik nie będzie najlepszym miesiącem dla Bliźniąt w sferze kariery. Przede wszystkim, za sprawą działania Merkurego, mogą popełniać drobne błędy. Dlatego powinny wszystko skrupulatnie planować i sprawdzać. Nie zaszkodzi też zawczasu zabezpieczać się na skutki problemów. Na szczęście sytuację trochę uratuje nów w Wadze - w drugiej połowie miesiąca możliwe będzie powodzenie w rozmowach i kontaktach biznesowych. Ostrożność jednak wymagana. Na nadmiar pieniędzy w tym miesiącu Bliźnięta narzekać nie będą.

Zdrowie:

Bliźnięta w październiku czeka dużo niezdrowych pokus, głównie za sprawą Wenus, która będzie zachęcać do wszystkiego, co przyjemne, ale niekoniecznie dobre dla organizmu. Z tego powodu Bliźnięta mogą mieć problemy z układem trawiennym, ociężałością i brakiem sił witalnych.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas