Reklama

Bliźnięta 2022-02

Bliźnięta w tym miesiącu powinny uważać głównie na finanse, które mogą przeciekać im przez palce. Dlatego powinny ograniczać się przy spontanicznym wydawaniu pieniędzy. Natomiast dobry czas czeka na nie w miłości i to tu mogą liczyć na szczęście i spełnienie.

Uczucia:

Emocjonalnie Bliźnięta będą w lutym bardzo spokojne. Czeka je wyjątkowy miesiąc, w którym nie będą o nikogo walczyć, starać się, ani zabiegać, bo w zupełności wystarczy im to, co będą miały. To bardzo dobry czas dla wszystkich Bliźniąt, które są w związku. Poczucie spełnienia i wzmocnienia uczuć do partnera da im Słońce i Wenus, które sprawią również to, że Bliźnięta będą miały bardzo dużo energii, którą przełożą na swój związek. Będzie im na tyle dobrze, że mogą zdecydować się na złożenie poważnych deklaracji.

Reklama

Samotne Bliźnięta mogą poznać kogoś ciekawego, bratnią duszę lub kogoś, kto zrobi na nich duże wrażenie. Jednakże może skończyć się to dobrą znajomością lub nawet przyjaźnią, na miłość jeszcze będą musiały zaczekać, choć ten miesiąc będzie dla nich bardzo ciekawy.

Kariera i Finanse:

Bliźnięta w lutym nie będą miały ani sił ani chęci do ciężkiej pracy, a wręcz mogą nawet jej unikać, co niestety może przełożyć się na gorsze wyniki finansowe. Jednakże ich umiejętność radzenia sobie w każdej sytuacji nie pozwoli zostać im bez środków do życia. Powinny jednak zdecydowanie wstrzymać się z dużymi i spontanicznymi z zakupami, gdyż może zakończyć się to potrzebą pożyczania pieniędzy od najbliższych, czego nie lubią robić i będą się z tym źle czuły. Na szczególną uwagę zasługuje koniec miesiąca, kiedy to Merkury doda im dużo sił, co może przełożyć się na większe zaangażowanie i zauważanie tego przez przełożonych, co może dobrze rokować na ich karierę w przyszłości

Zdrowie:

Spokój, dużo odpoczynku i mało stresu, przełoży się na dosyć dobre samopoczucie Bliźniąt w lutym. Nie będą miały większego problemu ze zdrowiem, aczkolwiek mogą jednak poczuć obniżony nastrój, niechęć i brak energii. Będzie to wymagało od nich przełamania się i działania. Mimo wszystko mogą ten miesiąc bardzo dobrze wykorzystać.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama