Lew 2021-02

Lew:

Lwy czeka bardzo intensywny, a także mocno energetyczny miesiąc, podczas którego mogą wiele zmienić w swoim życiu.

Uczucia:

Układ planet, a szczególnie Słońce i Wenus w znaku Lwa, sprawią, iż jego życie rozkwitnie i rozbłyśnie nowym blaskiem. Lew będzie szczęśliwy i spełniony w swoim związku. Poczuje, że ma wszystko czego pragnie i chętnie zajmie się partnerem. Ma szansę także w tym miesiącu spełnić swoje marzenie związane z uszczęśliwieniem partnera.

Samotne Lwy mogą liczyć na prawdziwe i szczere uczucie, może być to czas na nowy związek. Jednak raczej nie poznają nowej osoby, a spojrzą na kogoś znanego z zupełnie innej strony.

Kariera i finanse:

Dodatkowe środki finansowe, Lew powinien przeznaczyć na doszkalanie się i poszerzanie swojej wiedzy. Merkury będzie sprzyjał rozwojowi i podjęciu działań w tym kierunku. W pracy wiele rzeczy uda mu się zrealizować. Trygon Merkurego do Jowisza, sprawi, iż Lew podejmie się nowych wyzwań w pracy, a może nawet pomyśli o rozpoczęciu działalności gospodarczej lub podjęciu się nowego projektu.

Lew będzie chciał sporo pieniędzy inwestować w rożne sfery życia, dlatego będzie dokonywał ważnych wyborów. Niestety nie na wszystko będzie mógł sobie pozwolić. Powinien rozsądniej zarządzać finansami, inaczej miesiąc skończy pod kreską, mimo iż teoretycznie nie powinno mu brakować pieniędzy.

Zdrowie:

Lew w lutym będzie się cieszyć świetnym zdrowiem i samopoczuciem. Dobry nastrój go nie opuści przez cały miesiąc, co wpłynie pozytywnie na cały jego organizm i odporność. Jedyne o czym może pomyśleć to większa dbałość o swoje włosy i stan skóry swojego ciała, dobre nawilżenie na pewno mu się przyda.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas