Reklama

Reklama

Lew 2021-09

Lew:

Dla zodiakalnego Lwa wrzesień będzie dobrym i udanym miesiącem, podczas którego poczuje, że naprawdę żyje.

Uczucia:

Lew, głównie za sprawą wpływu Wenus i Marsa, będzie chciał okazać wiele uczucia swojemu partnerowi. Nie powinien jednak zapominać, że życie nie składa się z samych przyjemności, ale też obowiązków, których we wrześniu nie będzie brakować. Na szczęście Lew chętnie przejmie część domowych prac i da odpocząć partnerowi. Dzięki temu para ta będzie się dobrze dogadywać, Lew z partnerem będą dla siebie wsparciem.

Reklama

Samotne Lwy będą myślały o romansie, głównie za sprawa wpływu Merkurego. Układ planet w tym miesiącu będzie im sprzyjał, dlatego mają szanse na oczarowanie kogoś swoim urokiem i znalezienie bliskiej osoby.

Kariera i finanse:

Uran i Merkury wpłyną bardzo pozytywnie na energię Lwa. Będzie on pełen zapału i podejmie się dosyć trudnego wyznania, Powinien jednakże pamiętać, ze same chęci to trochę za mało. Dlatego nie powinien się obawiać sięgnięcia po pomoc ze strony bardziej doświadczonej osoby. To może być także okazja do nawiązania nowej zawodowej przyjaźni. Finansowo czeka go bardzo dobry czas. Będzie mógł on zrealizować swoje marzenie, które odkłada od dawna. We wrześniu zdecydowanie Lew może pozwolić sobie na większe wydatki.

Zdrowie:

Lew, mimo że będzie pełen energii, to może być nieco osłabiony. Dlatego jak najczęściej powinien korzystać ze świeżego powietrza, a także nie może zapominać tym, aby się porządnie wysypiać. Zrezygnowanie z używek, także na pewno wpłyną pozytywnie na jego odporność i samopoczucie. To dobry czas na zerwanie z uciążliwymi nałogami.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy