Reklama

Lew 2022-02

Luty będzie dla Lwów bardzo intensywnym miesiącem. Czekają je chwile wyzwań i trudnych przedsięwzięć, co może doprowadzić ich do dużych zmian. Na pewno będą miały bardzo dużo siły i energii, dzięki czemu mogą wprowadzić w życie to, o czym dawno już myślały, a nie miały na to ani czasu, ani sił.

Uczucia:

Lew będzie cieszył się w tym miesiącu bardzo duże powodzeniem, w tym również u swojego partnera. Układ planet pod względem uczuć będzie dla niego bardzo przychylny, a za jego atrakcyjność będzie w szczególności odpowiadało Słońce oraz Wenus w znaku Lwa. Życie uczuciowe Lwa rozkwitnie, będzie pełne emocji i namiętności, dzięki czemu przeżyją wraz z partnerem drugą miłość.

Reklama

Samotne Lwy będą miały wielu adoratorów, a jeśli dobrze poszukają, to wśród nich mogą znaleźć kogoś, z kim stworzą stały i poważny związek. Może to być nawet miłość do końca życia.

Kariera i Finanse:

Lew będzie błyszczał również pracy, dzięki temu zostanie dostrzeżony i doceniony, co może znacząco przełożyć się na jego finanse, na które w tym miesiącu nie powinien narzekać. Jednakże to nie będzie dobry czas na impulsywne zakupy, za które będzie odpowiadał Merkury, przez co Lew w lutym będzie miał ku temu skłonności. Zdecydowanie powinien wykorzystać dodatkowe środki na szkolenia i podnoszenie swoich kompetencji i kwalifikacji. To także bardzo dobry czas na szukanie nowych możliwości rozwoju, a nawet zmianę pracy. Lew będzie miał bardzo dużo możliwości, ważne jest jednak, aby wszystkie dobrze przemyślał i nie działał pod wpływem chwili. Ma bowiem szansę wejść na drogę sukcesu. Do tego będzie potrzebny mu zdrowy rozsądek spokój i zachowanie zimnej krwi. Na pewno w jego otoczeniu będą osoby, które mu chętnie pomogą i doradzą.

Zdrowie:

To będzie dla Lwa bardzo dobry miesiąc pod względem zdrowia. Nie będzie miał szczególnych powodów do narzekań, a drobne problemy, które mogą się pojawić w kwestii kosmetycznej. Nie będą jednak stanowiły dużego problemu i Lew bardzo szybko sobie z tym poradzi. Poza tym będzie miał bardzo dużo siły i energii, które dodatkowo dobrze będą wpływać na jego zdrowie i samopoczucie.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy