Reklama

Reklama

Lew 2022-08

To będzie dobry miesiąc dla zodiakalnego Lwa, jeśli tylko poświęci trochę czasu na zaplanowanie wszystkiego i zrobienie dobrego planu.

Uczucia:

Lwy, pod wpływem działania energii Wenus, poczują potrzebę rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Niestety te potrzeby będą sprzeczne z tym, czego będzie potrzebowała jego druga połowa. Mogą się więc pojawić kłótnie i napięta atmosfera w związku. Uda im się wyjaśnić wszystkie problemy, o ile nie pozwolą sobie na to, żeby ktoś z zewnątrz ingerował w tą relację. Tym bardziej, że Lew, pod wpływem Marsa, będzie dosyć agresywny i może posunąć się o krok za daleko.

Reklama

Samotne Lwy natomiast, pod wpływem Słońca i Marsa, mają szansę przeżyć gorącą miłosną przygodę, gdyż energia sprawi, że w sposób wyjątkowy będą się podobać innym osobom, choć na stałą relację liczyć nie powinny.

Kariera i finanse:

Merkury i Słońce sprawią, iż zodiakalny Lew może wpaść na wręcz genialny pomysł, a właściwie wrócić do dawnego pomysłu, którego jeszcze nie zrealizował. Czeka go intensywny miesiąc w pracy, sam będzie się pozytywnie nakręcał do działania, a efekty zobaczy już pod koniec miesiąca. W drugiej połowie sierpnia może pozwolić sobie na zasłużoną nagrodę, za swoją ciężką i owocną pracę, dlatego warto jest, aby sprawił sobie przyjemności i nie szczędził na siebie pieniędzy.

Zdrowie:

Zodiakalny Lew, tak jak zazwyczaj, jest pochłonięty wszystkim, tylko nie zdrowiem. Dlatego w tym miesiącu warto to zmienić. Nie powinien bagatelizować objawów, które wysyła mu organizm tylko od razu zacząć się leczyć. Inaczej będzie tego bardzo żałował. Lew nie może zapominać, że bez dobrego zdrowia inne sprawy się też posypią. Szczególnie powinien zwrócić uwagę na dobre nawodnienie organizmu i dostarczanie witamin swojemu organizmowi.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy