Panna 2020-10

Mimo, iż Wenus w tym miesiącu jest w Pannie, to nie będzie to bardzo dobry miesiąc dla zodiakalnej Panny. Musi się ona pozbyć chęci ciągłego analizowania wszystkich spraw, inaczej wpadnie w melancholijny nastrój.

Uczucia:

Mars w Baranie sprawi, iż Zodiakalna Panna, będzie miała w sobie więcej odwagi, a także energii do działania. Sprawi swojemu partnerowi niespodziankę i będzie działała tak, aby poprawić relację i dodać jej kolorów. Ma szansę na ponownie rozplenienie uczuć partnera. Czasem może jej się wydać zbyt intensywne, ale Panna powinna uważać, aby nie być zbyt krytyczna, bo może to bardzo niekorzystnie wpłynąć na jej związek. Samotna Panna powinna wyjść do ludzi i otworzyć się na kontakty z innymi. Takie podejście bardzo zaowocuje w przyszłości i sprawi, iż popatrzy na siebie w związku z innej perspektywy.

Kariera i finanse:

Merkury w Skorpionie sprawi, iż Panna będzie jeszcze więcej myślała niż dotychczas. Powinna sama siebie mocno kontrolować, bo inaczej tylko będzie się kręciła w kółko i niczego nie osiągnie. Panna musi uważać, aby zbyt łatwo nie ulec też wpływom innej osoby, co nie będzie dla Niej korzystne w dłużej perspektywie. Jeśli jednak skupi się na celu to Słońce w Wadze pomoże jej wybrnąć z trudnej sytuacji.

Zdowie:

Oprócz obniżonego nastroju, nie widać u zodiakalnej Panny poważnych chorób w tym miesiącu. Musi jednak Ona zadbać o swoją swoją odporność, gdyż będzie ona mocno osłabiona. Nie powinna się bać sięgnąć po suplementy diety, które pozytywnie wpłyną na jej organizm. Ponadto powinna mniej myśleć, a więcej działać, sprawiać sobie wiele małych przyjemności, aby poprawić swój nastrój.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas