Reklama

Reklama

Panna 2022-01

Styczeń będzie ciężkim i wymagającym miesiącem dla zodiakalnej Panny, ale będzie dobrym okresem na wyprostowanie spraw z przeszłości.

Uczucia:

Wpływ Wenus okaże się zbawienny dla Panien w związku, gdyż wprowadzi ich relację na wyższy poziom. Szczególnie druga połowa miesiąca będzie pełna miłosnych uniesień. Ostatnie dni stycznia za sprawą kwadratury Słońca do Urana mogą być lekko napięte i nerwowe w związku, ale to bardzo szybko przeminie, do większych kłótni nie zdąży dojść. Styczeń to dla zodiakalnych Panien również czas wzmocnienia kontaktów z bliskimi. Komuś z rodziny będzie szczególnie zależało na rozmowie i wsparciu.

Reklama

Samotne Panny będą mogły znaleźć prawdziwą miłość, szczególnie przychylny będzie dla nich czas w okolicach połowy miesiąca. Jednakże Panna powinna być w tym czasie ostrożna, bo nie każdy ma dobre intencje, a żeby komuś zaufać, trzeba go najpierw dobrze poznać, więc lepiej się nie spieszyć.

Kariera i finanse:

W sferze finansowej, styczeń rozpocznie się dosyć dobrze, dlatego Panna powinna w miarę możliwości i potrzeb spłacić, przynajmniej część, zobowiązań. Ale już na początku miesiąca, powinna też mocno uważać bo Merkury w Strzelcu, może przyczynić się do popełniania pomyłek. Wenus w Strzelcu również nie będzie dla Panny pomocna w tym miesiącu, albowiem przyczyni się do spadku wiary we własne możliwości i frustrację. Szczególnie odczują to Panny, które w tym miesiącu będą szukały pracy, bo niestety może im się to nie udać. Te z nich, które planują urlop lub wypoczynek, powinny postawić na drugą połowę miesiąca.

Zdrowie:

Panna może w tym miesiącu spodziewać się problemów zdrowotnych, dlatego powinna zadbać o profilaktykę. Szczególnie słabe punkty w jej organizmie to serce i wątroba.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje