Reklama

Reklama

Rak 2022-01

Zodiakalne Raki czeka bardzo dobry miesiąc, szczególnie dobra okaże się sfera miłosna, która u niektórych Raków może przynieść poważne decyzje.

Uczucia:

Wenus i Mars, zadbają o szczęście Raka w miłości. Styczeń okaże się wyjątkowo dobrym miesiącem szczególnie dla Raków będących w związkach małżeńskich. Poczują niczym nie zmąconą harmonię i spokój. Przepełnieni miłością, będą chcieli jak najwięcej czasu spędzać z ukochaną osobą, a co najważniejsze nie będą uciekać w pracę ani też inne zajęcia, tylko poświęcą się w pełni partnerowi. Natomiast Raki nie będące w związku małżeńskim, zaczną o tym poważnie myśleć.

Reklama

Samotne Raki będą otwarte na nowe znajomości, szczególnie w drugim tygodniu stycznia, los postawi na ich drodze kogoś interesującego, kto będzie mógł zająć miejsce w sercu Raka, o ile same będą tego chciały.

Kariera i finanse:

Niezawodny Mars sprawi, że Rak będzie miał siłę do pracy i zrealizuje w całości,

to, co będzie chciał i tylko to, co będzie chciał. Ponieważ może zrobić dużo, ale nie samą pracą Rak będzie żył. Sprawy miłosne pochłoną go bez reszty i do pracy tak dużego zapału nie będzie miał. Niemniej nie zawali on żadnego zadania, nie będzie się uchylał od obowiązków, a jedynie nie zrobi nic, ponad miarę i ponad to, co musi. Co ciekawe, wcale nie wpłynie to na pogorszenie jego stanu finansowego, na to mogą mieć jedynie wpływ, impulsywne zakupy, których Rak powinien unikać.

Zdrowie:

Zdrowie Raka w styczniu będzie fantastyczne. Będzie on odczuwał dużo sił, energii, nie będzie miał wielu powodów do zmartwień i stresu, a dodatkowo miłość, przyniesie mu olbrzymie ilości endorfin i nawet gdyby Rak miał jakieś drobne dolegliwości, to ich po prostu nie odczuje.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje