Reklama

Reklama

Ryby 2020-10

Słońce w Wadze sprawi, że dla Ryb będzie to bardzo przyjemny miesiąc, który może zakończyć się dla nich dużym sukcesem. Pozytywne i intensywne uczucia, nie będą ich opuszczały, co przełoży się na dobre relacje zarówno rodzinne jak i zawodowe.

Uczucia:

Październik jest bardzo korzystnym energetycznie czasem dla zodiakalnych Ryb. Będą one miały okazję do dużej bliskości z partnerem, spędzenia z Nim czasu na słodkim leniuchowaniu i wspólnym nic nie robieniu. Takie lekkie podejście do związku, wpłynie korzystnie na relację i sprawi, że będzie emanować szczęściem i radością. Samotne Ryby będą mogły nawiązać więcej niż jedną relację, a nawet znaleźć partnera, który odmieni ich życie. Powinny korzystać z każdej okazji do poznawania nowych osób.

Reklama

Kariera i finanse:

Mars w Baranie będzie bardzo korzystnie wpływał na sytuację zawodową zodiakalnych Ryb. To dobry czas na zawalczenie o awans i podwyżkę lub szukanie nowej pracy. Zodiakalne Ryby nie powinny bać się walczyć o swoje, tym bardziej, że Słońce w Wadze doda im energii do działania. To czas wiary we własne siły i podążania za swoją intuicją. Ryby mogą w tym miesiącu bardzo dużo zyskać, jeśli tylko nastawią się na działanie, i nie wystraszą się zmian, które nadchodzą.

Zdrowie:

W tym miesiącu zodiakalnym Rybom będzie towarzyszyło dużo pozytywnej energii. Dzięki temu, zdrowie im dopisze i nie będą narzekały na brak sił witalnych. Dobry stan duchowy będzie się utrzymywał niemal przez cały miesiąc. Jednym problemem może okazać się sen, który przez układy planet, może powodować problemy z zasypianiem, a nawet bezsenność. Jednakże zmęczenie i świeże powietrze powinny pomóc spać spokojnie.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy