Ryby 2020-12

Zodiakalne Ryby czeka dobry miesiąc, choć skupią się głównie na pracy, a sprawy związane z uczuciami nie będą dla nich tak istotne w grudniu.

Uczucia:

Ryby w grudniu będą trochę nieobecne w związku, choć w wolnym czasie spróbują się zrehabilitować. Słońce w Strzelcu na pewno im w tym pomoże. Druga połowa miesiąca za sprawą Marsa w Baranie sprawi, iż staną się bardziej namiętne, ale też nerwowe. Dlatego muszą uważać, być rozważni szczególne podczas pomocy w domu. Inaczej zamiast pomóc, tylko dodadzą dodatkowej pracy partnerowi. Muszą się nastawić na kilka drobnych spięć i nerwowych sytuacji. Jednak poważnych kłótni i konfliktów unikną w tym miesiącu.

Kariera i finanse:

To będzie pracowity miesiąc dla zodiakalnych Ryb. Na szczęście za sprawą Słońca i Merkurego w Strzelcu, Ryby będą miały dużo energii do wykonania wszystkich zadań. Dobry plan to podstawa, aby ze wszystkim zdążyć w wyznaczonym czasie. Czeka je także kilka spotkań biznesowych, na których Ryby powinny się wykazać. Dzięki temu, będą miały szansę na rozwinięcie swojej kariery zawodowej, a z czasem też na lepsze zarobki. Ryby będą chciałby sobie zrekompensować trudny pracy przez wydatki, co nie jest dobrym pomysłem. Powinny się dobrze zastanowić, czy kupowanie pod wpływem impulsu to dobry pomysł.

Zdrowie:

Ryby w grudniu będą przede wszystkim mocno przemęczone. Dlatego powinny zadbać o wystarczającą ilość snu, a także o zdrową i dobrze zbilansowaną dietę. Jeśli nie zadbają o siebie, to w trakcie świąt mogą być chore. Będzie to dla nich dość stresujący czas, dlatego powinny codziennie znaleźć chwilę dla siebie, na relaks.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas