Reklama

Reklama

Skorpion 2020-10

To będzie ciekawy miesiąc dla zodiakalnego Skorpiona. Może w tym czasie zmienić swoje nastawienie do wielu i spraw i jego priorytety ulegną modyfikacji.

Uczucia:

Mars w Baranie sprawi, iż libido zodiakalnego Skorpiona praktycznie eksploduje w tym miesiącu. Będzie to czas wybuchu namiętności i romantycznych uniesień. Codzienne drobne sprawy, przestaną Go denerwować, a Wenus w Pannie sprawi, iż jeszcze bardziej się wyciszy i będzie zadowolony z relacji, które są w jego życiu. To czas kiedy doceni innych ludzi i uświadomi sobie, że może na nich liczyć. Osoby samotne będą mogły uzyskać pomoc w trudnej dla siebie sprawie, od kogoś, po kim zupełnie się nie spodziewały do tej pory takiego wsparcia.

Reklama

Kariera i finanse:

Słońce w Wadze pomoże zodiakalnemu Skorpionowi na spokojnie ustalić priorytety i ważne zadania do wykonania w tym miesiącu. Będzie mieć sporo na głowie, ale jeśli tylko ułoży plan działania, to uda mu się wszystko zaplanować tak, aby wyrobić się w czasie. W drugiej połowie miesiąca, czeka Go nieplanowany wydatek, który znacząco wpłynie na jego budżet, dlatego powinien starać się oszczędzać w pierwszej połowie miesiąca. To nie jest dobry czas na kupowanie zbędnych rzeczy.

Zdrowie:

Zodiakalny Skorpion powinien uważać w tym miesiącu na swoje zdrowie. Może Go czekać kilka trudniejszych dni, które niekoniecznie będą następowały po sobie. Coś mu nie wyjdzie przez co straci siły witalne, jego organizm będzie osłabiony, a to może skończyć się infekcją i przyjmowaniem sporej ilości leków. Dlatego przez cały miesiąc powinien na siebie uważać, aby uniknąć większych problemów.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy