Reklama

Skorpion 2021-04

Skorpiony czeka dość trudny miesiąc, podczas którego będą musiały zapanować and swoimi emocjami, aby nie popełnić kilku błędów.

Uczucia:

Wpływ Plutona i Wenus sprawi, iż zodiakalne Skorpiony będą bardzo uczuciowe i okażą wiele empatii partnerowi. Dzięki temu, ich związek będzie się dobrze układał, a dawne sprawy zostaną wyjaśnione. Skorpion w tym czasie będzie się cieszyć z obecności partnera w swoim życiu i poświęci mu wiele uwagi. Jednakże musi uważać, aby nie sprowokować kłótni z kimś z rodziny lub przyjaciół. Odmienne zdanie, nie jest powodem do okazywania dużych, negatywnych emocji. Skorpion powinien uważać, aby nie stracić ważnej dla siebie osoby.

Reklama

Samotne Skorpiony mają szansę poznać nową osobę, która będzie dla nich nie tylko partnerem, ale także mentorem, od którego będą miały okazję się wiele nauczyć.

Kariera i finanse:

Wpływ Merkurego i Marsa sprawi, iż na drodze Skorpiona pojawi się osoba, która będzie mu źle życzyła. Może próbować podkopać jego autorytet w pracy. Otwarta wojna nie pomoże Skorpionowi, lepiej jeśli spokojnie postara się rozwiązać tą sytuację. Będzie nerwowo, ale Skorpion powinien podejść rozsądnie do tej sprawy, aby tylko nie pogorszyć całej sytuacji. Mimo, iż Skorpion będzie czuł się osamotniony, to wcale tak nie będzie.

W połowie miesiąca Skorpiony może czekać dodatkowy niespodziewany wydatek związany z naprawą, dlatego nie powinny szaleć, tylko rozsądnie zarządzać swoim budżetem. To nie jest czas na szaleństwa, jeśli chodzi o zakupy.

Zdrowie:

Skorpion będzie mocno nerwowy w tym miesiącu, emocje będą nim wręcz targały, dlatego powinien jak najwięcej czasu poświecić na relaks i odpoczynek, a także pozbycie się negatywnej energii z organizmu. Intensywny wysiłek bardzo mu w tym pomoże.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy