Reklama

Reklama

Strzelec 2020-10

To będzie bardzo skrajny miesiąc dla zodiakalnego Strzelca. Wszystko zależy od tego, czy uda mu się poskromić swoje emocje.

Uczucia:

W tym miesiącu Strzelec powinien zacząć działać, a nie tylko zastanawiać się co zrobić. Słońce w Wadze, doda mu sił witalnych i sprawi, że pomimo nie do końca sprzyjającej aury, Strzelec z dużym zapasem i intensywnością zajmie się swoim związkiem, ale popełni kilka błędów.

Osoby samotne będą miały okazję wprowadzić do swojego ekspresyjnego życia nową osobę, która może mieć korzystny wpływ na ich życie. To dobry czas na pracę nad swoją cierpliwością, bo Strzelec często zapomina, że nie każdy jest tak energiczny jak On sam.

Reklama

Kariera:

Wenus w Pannie spowoduje, że na chwilę Strzelec się zatrzyma w swojej pracy. Ciągły pęd nie spowoduje, że odniesie sukces. Musi zwolnić, inaczej, pogubi się i popełni błąd, tym bardziej, że Mars w Baranie będzie temu sprzyjał. Dlatego zodiakalny Strzelec musi wszystko robić wolno i samego siebie sprawdzać. Inaczej wpadnie w tarapaty na własne życzenie. Może nawet ponieść konsekwencje finansowe, dlatego powinien uważać podwójnie. To nie jest także na czas na niepotrzebne wydatki.

Zdrowie:

Strzelec w tym miesiącu zda sobie sprawę, że zdrowie ma się tylko jedno i warto o nie zadbać. To dobry czas na badania, które od dawna odkłada i sprawdzenie nad czym musi pracować, aby lepiej się czuć. Spokojne spacery na pewno pomogą mu uspokoić skołatane nerwy i poprawią nastrój. Warto, aby Strzelec wyciszał się jak najczęściej. Inaczej będzie miał problemy ze spokojnym snem. Powinien także zwrócić uwagę na swoją dietę, ponieważ grozi mu nieprzyjemność ze strony układu pokarmowego w połowie miesiąca.



Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy