Reklama

Strzelec 2021-10

Dla zodiakalnych Strzelców nie będzie to najlepszy miesiąc, zdecydowanie powinien uważać na to, aby zachować balans, pomiędzy życiem zawodowym, a prywatnym.

Uczucia:

Pluton nie będzie dla Strzelców łaskawy w kwestiach uczuć. Sprawi, że wszystko będzie trudniejsze, a prostowanie spraw i poważne rozmowy wykańczające. Niemniej, na pewno nie powinni się poddawać, bo rozwiązane problemy, takie już pozostaną. To będzie długi, męczący, a może nawet kluczowy miesiąc dla Strzelców. Dla niektórych może okazać się oczyszczający, dla innych kończący pewien etap w życiu, a może nawet związek.

Reklama

Samotne Strzelce będą bardzo otwarte na nowe znajomości. Nastawią się na walkę o kogoś, kto im przypadnie do gustu i zrobią dużo, aby zwrócić na siebie uwagę.

Kariera i finanse:

Strzelca czeka w październiku bardzo dużo wyzwań zawodowych. To będą ciężkie, wręcz karkołomne zadania, ale Kwadratura Masa z Jowiszem sprawi, że śpiewająco ze wszystkim sobie poradzi. Nie zabraknie mu dobrych pomysłów, zimnej krwi i siły woli. Przed nim trudny i wymagający czas, ale z drugiej strony rozwojowy i dający bardzo dużo satysfakcji. To, na co Strzelec się wyczulić, to konflikty, których powinien unikać i czas pracy, który może być za długi.

Zdrowie:

Strzelec ogólnie na zdrowie nie może narzekać, ale zmęczenie fizyczne będzie dawało o sobie znać, a od tego tylko krok do obniżenia odporności. Dlatego bardzo ważny jest odpoczynek, sen i zbilansowana dieta, o czym Strzelec nie powinien zapominać, dla swojego dobra.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy