Reklama

Reklama

Waga 2020-10

To będzie miesiąc zodiakalnej Wagi, wiele spraw będzie jej wychodziło, a Ona będzie czuła, że się realizuje i spełnia. Musi tylko uważać, aby zachować balans między każdą sferą życia.

Uczucia:

Wenus, która jest planeta Wagi, będąc w Pannie sprawi, iż Waga, z jeszcze większym zacięciem niż dotychczas, będzie chciała pomagać rozwiązywać problemy innych i wszystkich godzić. Z drugiej strony nie będzie mogła nacieszyć się swoim partnerem i może patrzeć na świat niemal przez różowe okulary. Jej relacja będzie bardzo udana, a Ona będzie pełna energii i sił witalnych.

Reklama

Samotne Wagi muszą uważać, aby w pogoni, jaka ich czeka w październiku nie przegapić osoby, która może stać się dla nich bardzo ważna. Dlatego warto, aby czasem zwolniły.

Kariera i finanse:

Mars w Baranie sprawi, iż będzie to dla Wagi bardzo dobry czas na przeforsowanie swoich pomysłów w pracy, a także nawiązanie nowej współpracy zawodowej. Jak Waga tylko dobrze przygotuje się do negocjacji, może rozpocząć nowy rozdział zawodowy w swojej karierze. To przełoży się na jej finanse, które mogą jeszcze w tym miesiącu znacznie się poprawić. Jednak nie może działać pod wpływem emocji, a powinna postępować racjonalnie, aby jej się udało.

Zdrowie:

Waga będzie pochłonięta swoim życiem uczuciowym oraz zawodowym i zupełnie zapomni o swoim zdrowiu. Już po pierwszym tygodniu października, może poczuć bardzo duże osłabienie całego organizmu, dlatego jak najszybciej powinna zadbać o siebie. Jeśli tego nie zrobi na własne życzenie, może wylądować na chorobowym, co zdecydowanie pokrzyżuje jej plany w pozostałych sferach życia. Wzmocnienie odporności, to jest to, na czym powinna się skupićHoroskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy