Waga 2021-04

Dla zodiakalnych Wag kwiecień będzie dość dobrym miesiącem, podczas którego Waga, będzie mogła wykazać się kreatywnością w różnych sferach swojego życia.

Uczucia:

Mimo, iż teoretycznie Wagę czeka kilka trudniejszych sytuacji w związku, to za sprawą wpływu Słońca i Merkurego, uda jej się znaleźć niecodzienne rozwiązania problemów. Nietuzinkowe podejście do życia sprawi, iż Waga będzie miała wiele pozytywnej energii, a za sprawą Słońca tylko umocni się w przekonaniu, że postępuje słusznie. Dzięki takiemu podejściu zarazi dobrym nastrojem partnera.

Samotne Wagi raczej nie mają szans na poznanie przyszłego partnera w kwietniu. Natomiast Mars sprawi, iż będą bardzo namiętne, dlatego mają szansę na przeżycie, krótkiego, ale bardzo gorącego romansu.

Kariera i finanse:

Mars i Merkury sprawią, iż Waga będzie chciała podjąć się dość ryzykownych działań w związku ze swoimi finansami. Nie powinna jednak tego robić, ponieważ może wiele stracić. Także w pracy powinna dobrze przemyśleć swoje kroki, ponieważ może przeliczyć swoje możliwości i podjąć się wyzwania, któremu z czasem nie sprosta.

Waga powinna także liczyć się ze słowami, nie każdy kto się z nią nie zgadza, życzy jej źle. Spokojnie podejście do spraw zawodowych sprawi, iż uniknie ona niepotrzebnych kłótni i sprzeczek. Szkoda jej energii na waśnie, tym bardziej, że pracy będzie miała dużo.

Zdrowie:

Waga nie będzie dbała o swoje zdrowie w kwietniu, a to błąd. Przemęczenie sprawi, iż organizm, będzie osłabiony, przez co może czekać ją infekcja górnych dróg oddechowych. Waga nie powinna zapominać do dobieraniu odpowiedniego ubioru do pogody.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas