Waga 2021-10

Dla zodiakalnych Wag październik będzie dosyć spokojnym miesiącem. Wagi w tym miesiącu powinny postępować spokojnie, nagłe kończenie i zaczynanie nowych spraw może się nie najlepiej skończyć.

Uczucia:

Waga pod wpływem Marsa będzie w dosyć bojowym nastroju, niemniej nie powinna podejmować żadnych pochopnych decyzji. Jeśli jednak zrobi inaczej i postanowi zakończyć swój związek, relację, czy po prostu przestanie się odzywać do bliskiej osoby, będzie tego bardzo żałować i to w niedalekiej przyszłości. Dlatego zdecydowanie powinien się powstrzymać przed poważnymi życiowymi decyzjami. Przeżycie tego miesiąca w spokoju z niezmienionym statusem związku z całą pewnością wyjdzie Wadze na dobre.

Samotne Wagi, w odróżnieniu od Wag w związku, mogą sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa i spotykać się nie z jedną, a nawet z kilkoma osobami. Choć stałego związku z tego nie będzie, to może być miło i zabawnie.

Kariera i finanse:

Mars pod wpływem opozycyjnego Barana sprawi, że Wagi poczują na sobie bardzo dużą odpowiedzialność za to, co robią same, ale również za innych. Za zespół, kolegów i koleżanki, za pracę, działu, wydziału lub całej firmy. Będą się z tego powodu męczyć, ale ich wrodzona odpowiedzialność i przezorność nie odpuści. Czeka je dużo stresu, nerwów, przez co nie będą potrafiły jasno myśleć. W związku z tym, jeśli tyko będzie możliwość, powinny wziąć przynajmniej kilka dni wolnego na odpoczynek, szczególnie w pierwszej połowie miesiąca.

Zdrowie:

Waga przede wszystkim powinna się uspokoić i nie przesadzać. Branie odpowiedzialności za wszystko i wszystkich, jest bardzo obciążająca psychicznie i ma duży wpływ na złe samopoczucie. Jeśli Waga nie zadba o siebie, to czeka ją przymusowe zwolnienie lekarskie.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas