Reklama

Reklama

Waga 2021-12

Grudzień będzie dobrym miesiącem dla zodiakalnych Wag. To czas spokoju, przemyśleń, które mogą docelowo doprowadzić do ważnych wniosków.

Uczucia:

W grudniu Waga poczuje się w swoim związku spokojnie i pewnie. Głównie za sprawą Wenus, która obdarzy ją miłosnym i nostalgicznym nastrojem. Waga, wykaże się dużym romantyzmem, ale też będzie dużo analizować. Przez krótką chwilę, ten dobry nastrój, popsuje Mars w gwiazdozbiorze Strzelca, który sprawi, że Waga nabierze wątpliwości i podejrzeń do partnera. Jednakże są to sprawy do wyjaśnienia i przepracowania. To może nawet okazać się uzdrawiające dla związku.

Reklama

Samotne Wagi powinny się nastawić na wiele spotkań z ciekawymi ludźmi. Będzie to dobry czas na poznawanie nowych osób i dobrą zabawę. Wagi będą w dobrym nastroju, dzięki czemu zrobią dobre wrażenie i zwrócą na siebie uwagę innych.

Kariera i finanse:

W tym miesiącu, głównie dzięki wpływowi Merkurego, Waga poważnie zastanowi się i zajmie swoimi finansami. Podejmie plany na przyszłość i zdecyduje się na duże zmiany. Może nawet już w grudniu zdecydować się na pójście inną drogą zawodową, tym bardziej, że Mars w Skorpionie będzie jej w tej kwestii sprzyjać.

Finansowo będzie to dobry miesiąc dla zodiakalnej Wagi. Pieniędzy jej nie będzie brakować. Niemniej nie jest to dobry czas na duże wydatki, a na inwestowanie w projekty, które w dłuższej perspektywie przyniosą jej duże zyski.

Zdrowie:

Waga w tym miesiącu szczególnie powinna zadbać o siebie i zrobić profilaktyczne badania, może się bowiem okazać, że wymagane będzie poważniejsze zajęcie się sobą, a może nawet wdrożenie leczenia.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje