Reklama

Reklama

Wodnik 2021-03

Marzec będzie dla Wodnika specyficznym miesiącem, podczas którego mocno zamknie się we własnym świecie.

Reklama

Uczucia:

Wpływ Marsa i Słońca sprawi, iż Wodnik, będzie potrzebował bardzo wiele przestrzeni dla siebie w tym miesiącu. Nie będzie miał ochoty na długie rozmowy z parterem, co może zostać źle odebrane. Dlatego czeka go dość nerwowy miesiąc w związku, podczas którego dojdzie do kilku sprzeczek i kłótni. W drugiej połowie miesiąca za sprawą wpływu Merkurego podejmie z partnerem ważną decyzję odnośnie wspólnych finansów. W tym miesiącu czeka go także kilka spotkań w większym gronie osób. Będzie miał okazje odpocząć i trochę się zrelaksować, co bardzo mu się przyda i wpłynie korzystnie także na jego relację partnerską.

Kariera i finanse:

Marzec jest dobrym czasem, zarówno na wzięcie kredytu, jak i uregulowaniu zadłużeń. Wpływ Merkurego sprawi, iż Wodnik, będzie wiedział jak najlepiej inwestować pieniądze i co zrobić, aby nie stracić, a zyskać. Dlatego warto wykorzystać ten czas, na rozsądne zarządzanie budżetem. Warto jednak, aby zasięgnął w tym czasie opinii specjalisty, który pomoże mu podjąć najkorzystniejszą decyzję. W pracy Wodnikowi będzie się dobrze wiodło, choć musi uważać na komunikację z innymi pracownikami, gdyż nie każdy będzie rozumiał jego podejście. Dlatego może dojść do konfliktu w jego pracy.

Zdrowie:

Wodniki, które będą pełne energii, nie będą miały problemów ze swoim zdrowiem w tym miesiącu. To zdecydowanie dobry czas na rozpoczęcie walki ze zbędnymi kilogramami. Zdrowa, dobrze zbilansowana dieta i ruch, to jest to na czym powinny się skupić. Dzięki temu pozbędą się ciągłego uczucia pełności.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje