Reklama

Reklama

Wodnik 2021-12

Grudzień będzie dość ciężkim miesiącem dla zodiakalnego Wodnika, szczególnie w sferze zawodowej i zdrowotnej. Dużo lepiej będzie wyglądała jego sfera uczuciowa, która rozkwitnie, a może nawet wejdzie na wyższy poziom.

Uczucia:

Energia Wenus wraz z Jowiszem, Saturnem i Plutonem, sprawią, że życie miłosne Wodnika stanie się głębokie, intensywne i pełne przemyśleń na przyszłość. Od 20 grudnia Wenus w Wodniku skłoni go do podjęcia decyzji, a może nawet złożenia poważnych deklaracji. To dobry czas na oświadczyny, wspólne zamieszkania, a nawet planowanie powiększenia rodziny. Jednakże Wodnik powinien uważać, gdyż energia Marsa może doprowadzić do popełnienia błędów, które trudno będzie odwrócić. Co do poważnych deklaracji, Wodnik powinien być pewien tego, czego chce.

Reklama

Samotne Wodniki, mają szansę na spotkanie miłości swojego życia.

Kariera i finanse:

Mars i Merkury w Skorpionie, może doprowadzić Wodnika do kilku konfliktów w kwestiach zawodowych. Warto w tym czasie uzbroić się w cierpliwość, ponieważ nie potrwa to długo, o ile nie dojdzie do eskalacji problemów. Jeśli jednak Wodnik powstrzyma swoje emocje, to wpływ Merkurego sprawi, że jego relacje zawodowe staną się bardziej przyjacielskie. Dlatego tak ważne jest, aby wykazał się spokojem i opanowaniem. Wodnik w grudniu powinien być czujny w kwestiach związanych z finansami, Neptun może mu popsuć kilka planów, dlatego dodatkowe niezaplanowane wydatki nie są dobrym pomysłem.

Zdrowie:

Zdrowie Wodnika w tym miesiącu nie będzie najlepsze. Może się spodziewać problemów z infekcją, przeziębieniem, które dotyczyć będzie głównie układu oddechowego.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje