Reklama

Reklama

Skorpion - 2021-07-12 / 2021-07-18

To będzie ciekawy miesiąc dla zodiakalnego Skorpiona. Może w tym czasie zmienić swoje nastawienie do wielu i spraw i jego priorytety ulegną modyfikacji.

Uczucia:

Mars w Baranie sprawi, iż libido zodiakalnego Skorpiona praktycznie eksploduje w tym miesiącu. Będzie to czas wybuchu namiętności i romantycznych uniesień. Codzienne drobne sprawy, przestaną Go denerwować, a Wenus w Pannie sprawi, iż jeszcze bardziej się wyciszy i będzie zadowolony z relacji, które są w jego życiu. To czas kiedy doceni innych ludzi i uświadomi sobie, że może na nich liczyć. Osoby samotne będą mogły uzyskać pomoc w trudnej dla siebie sprawie, od kogoś, po kim zupełnie się nie spodziewały do tej pory takiego wsparcia.

Reklama

Kariera i finanse:

Słońce w Wadze pomoże zodiakalnemu Skorpionowi na spokojnie ustalić priorytety i ważne zadania do wykonania w tym miesiącu. Będzie mieć sporo na głowie, ale jeśli tylko ułoży plan działania, to uda mu się wszystko zaplanować tak, aby wyrobić się w czasie. W drugiej połowie miesiąca, czeka Go nieplanowany wydatek, który znacząco wpłynie na jego budżet, dlatego powinien starać się oszczędzać w pierwszej połowie miesiąca. To nie jest dobry czas na kupowanie zbędnych rzeczy.

Zdrowie:

Zodiakalny Skorpion powinien uważać w tym miesiącu na swoje zdrowie. Może Go czekać kilka trudniejszych dni, które niekoniecznie będą następowały po sobie. Coś mu nie wyjdzie przez co straci siły witalne, jego organizm będzie osłabiony, a to może skończyć się infekcją i przyjmowaniem sporej ilości leków. Dlatego przez cały miesiąc powinien na siebie uważać, aby uniknąć większych problemów.Horoskop przygotowała wróżka Anna Bell

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje