Reklama

Reklama

30 września. Co wydarzy się w piątek? Odpowiada wróżka Aira

Horoskop dzienny na piątek, 30 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Aira.

Horoskop dzienny na piątek, 30 września 2022 r. - BARAN

W miłości pojawi się zagwozdka w postaci tajemnicy z przeszłości twojego partnera. Tylko szczera rozmowa pozwoli wam na jej wyjaśnienie i rozwianie wątpliwości.

Horoskop dzienny na piątek, 30 września 2022 r. - BYK

Zadbaj o swoje interesy finansowe. Zbytnia rozrzutność oraz chęć imponowania innym stanem konta może doprowadzić do debetu na nim. Działaj rozważnie i z umiarem.

Czytaj równieżAida nie ma wątpliwości. To wydarzy się już w najbliższych dniach!

Reklama

Horoskop dzienny na piątek, 30 września 2022 r. - BLIŹNIĘTA

Nie ulegaj osobom, które chcą zaproponować ci szybki zysk i łatwy interes. To zawsze kończy się źle. Jeszcze przyjdzie czas na realizację zachcianek, ale to nie dziś.

Horoskop dzienny na piątek, 30 września 2022 r. - RAK

Będziesz dziś podatna na emocje i sugestie innych osób. Staraj się jednak nad tym panować i nie ulegaj naciskom innych ludzi. Unikaj ryzykownych sytuacji.

Horoskop dzienny na piątek, 30 września 2022 r. - LEW

Zajmiesz się dziś tym, co naprawdę ważne. Od tego zależy twój sukces. Tym samym spotkania towarzyskie musisz odłożyć na inny termin. Dziś liczy się tylko praca.

Horoskop dzienny na piątek, 30 września 2022 r. - PANNA

Bądź życzliwa i optymistycznie nastawiona do życia. Poczujesz dzięki temu, że świat leży u twoich stóp, a ludzie są przychylni twojej osobie i wszystko idzie po twojej myśli.

Horoskop dzienny na piątek, 30 września 2022 r. - WAGA

Udany dzień dla Wag będących w stałych związkach. Wagi samotne natomiast, mają szansę na poznanie bardzo interesującego mężczyzny, z którym to mają szansę, utworzyć ciekawą relację.

Horoskop dzienny na piątek, 30 września 2022 r. - SKORPION

Nie czuj się samotna. Takie myśli mogą cię dziś nachodzić. Wokół ciebie jest mnóstwo wspaniałych osób,  które poproszone, chętnie udzielą ci mentalnego wsparcia.

Horoskop dzienny na piątek, 30 września 2022 r. - STRZELEC

W sprawach zawodowych pojawi się dziś ciekawa propozycja dodatkowego zarobkowania. To będzie wymagało szybkiego podjęcia decyzji, czy w to wchodzisz, czy nie.

Czytaj też: Urodzony pod szczęśliwą gwiazdą. Oto najszczęśliwszy znak zodiaku

Horoskop dzienny na piątek, 30 września 2022 r. - KOZIOROŻEC

Nie staraj się wygrać za wszelką cenę. Ta gra nie jest warta świeczki, a utrata dobrego imienia może stać się trudna do odbudowania i zająć może wiele miesięcy.

Horoskop dzienny na piątek, 30 września 2022 r. - WODNIK

Uważaj podczas podróży. Możesz wejść, zupełnie niechcący, w konflikt z obcokrajowcami. Zachowaj twarz, w przeciwnym razie, szef już więcej w podróż służbową ciebie nie wyśle.

Horoskop dzienny na piątek, 30 września 2022 r. - RYBY

To dobry dzień na wszelkiego rodzaju negocjacje i zawieranie umów. Zwłaszcza z najbliższymi możesz zawrzeć nowe kontrakty dotyczące rodzinnych ustaleń.INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop dzienny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy