Reklama

Reklama

Aida nie ma wątpliwości. To wydarzy się już w najbliższych dniach!

Aida, jedna ze słynniejszych polskich wróżek cyklicznie dzieli się radami i przepowiedniami w swoich mediach społecznościowych. Tym razem odniosła się do tego, co wydarzy się tej jesieni.

Aida Kosojan-Przybysz zapowiada, co czeka nas jesienią

Aida Kosojan-Przybysz to wróżka o ormiańskich korzeniach, która w Polsce zaczynała jako piosenkarka.

 Potem jednak zajęła się działalnością wizjonerską i rozwojem duchowym. Od tego momentu chętnie dzieli się ze swoimi fanami różnego rodzaju przepowiedniami oraz radami dotyczącymi właśnie życia duchowego.

Tym razem na jej profilu pojawił się wpis, w którym Aida odnosi się do ostatnich dni września i tego, co przyniesie nam tegoroczna jesień.

Wróżbici, astrolodzy i jasnowidze są raczej zgodni co do tego, że zbliżające się miesiące nie będą zbyt łaskawe dla ludzkości.

Wróżka nie chce straszyć swoich fanów

Co o tym sądzi Aida Kosojan-Przybysz? Aida znacznie spokojniej, niż koledzy i koleżanki z branży podchodzi do przepowiadania przyszłości malującej się w ciemnych barwach. Wróżka pragnie raczej uspokajać swoich fanów, niż ich straszyć. 

Reklama

Dlatego tak chętnie daje im wskazówki, jak przetrwać trudny okres, co zrobiła i tym razem:

"Ostatnie dni września kochają ciszę. Nadchodzą nostalgiczne wieczory. Pogoda za oknem, jak i pogoda ducha, małymi krokami wprowadza nas na złoty dywan jesieni. To najlepszy czas na odpuszczanie i wybaczanie. Dzisiejszy dzień potrzebuje twojego skupienia i uwagi. Nie żałuj uciekającego w sandałach lata, spadających liści, płaczącego nieba. Nie licz kolejnych zmarszczek na twarzy. Oddaj wrześniowi swoje smutki i trudne" - napisała wizjonerka w najnowszym wpisie.

W tym trudnym czasie, kiedy faktycznie wiele osób zmaga się z bardzo przyziemnymi zmartwieniami proces "odpuszczenia" i próba relaksu są bardzo ważne.

Doskonale wie o tym sama Aida, która zachęca swoich fanów do roztropnego podchodzenia do rzeczywistości oraz o dbałości o swoje zdrowie psychiczne. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz | Przepowiednia | jesień 2022

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy