Co oznacza biała aura? Mają je wyjątkowe osoby

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Aura to pole energetyczne specyficzne dla koloru, które otacza wszystkie żywe istoty, w tym ludzi, zwierzęta, a nawet rośliny. Aury według tych, którzy w nie wierzą przybierają różne kolory. Wśród nich znajdziemy białą aurę, która jest wyjątkowa. Co ona oznacza?

Osoby o białej aurze to rzadkość w świecie ezoteryki
Osoby o białej aurze to rzadkość w świecie ezoteryki123RF/PICSEL

Czym jest aura? W duchowości to ważny "przekaźnik"

Aura to forma energii, która promieniuje od kilku cali do kilku stóp w owalnym kształcie wokół ciała i może zmieniać się w zależności od myśli, uczuć i doświadczeń. Przybiera także ona różne kolory, które mają swoją symbolikę i znaczenie.

Głównie aura jest ważną częścią większości praktyk duchowych. Dzieje się tak dlatego, że pole energetyczne jest doskonałym przewodnikiem po poziomach otwartości, wrażliwości i emocji.

Aury potrafią za pomocą natężenia i koloru pokazywać nasze myśli i stany emocjonalne. Czujesz się zestresowany i brakuje ci energii?

Twoja aura będzie to odzwierciedlać. Podobnie, jeśli czujesz się spełniony i pewny siebie, będziesz promieniować tą pozytywnością. Kiedy pokonujemy wyzwania życia, nasza aura staje się naszym sprzymierzeńcem, pokazując nam, gdzie musimy się rozwijać i leczyć.

Wyjątkowi ludzie z wyjątkową aurą. Niezwykła moc bieli

Na kolor aury ma wpływ stan zdrowia fizycznego i psychicznego. To, czego w danej chwili doświadczamy i sposób, w jaki pożytkujemy naszą energię przez większość czasu. Co więc oznacza biała aura?

Białe aury i ogólnie kolor biały reprezentują stan czystości i harmonii. Posiadają je osoby, które mają czyste serce i są najbardziej odporni na wpływ negatywnej energii z zewnątrz. Mogą posiadać zdolności parapsychiczne i głębokie połączenie z ludźmi oraz z naturą.

W przeciwieństwie do wielu innych kolorów aury, biała aura może mieć wiele znaczeń - może być zarówno początkiem całej duchowej drogi, jak i jej celem.

Biały jest najrzadszym ze wszystkich kolorów aury i wskazuje na czystość, integralność i wysoki poziom duchowości. Co może być wyzwaniem dla osoby posiadającej taki kolor aury?

Ponieważ tacy ludzie zawsze chcą widzieć we wszystkim dobro, czasami mogą być naiwni w stosunku do prawdziwych intencji innych ludzi.

Według osób wierzących w aurę, ludzie o białej aurze są bardziej podatni na manipulacje. Mogą też czuć się nieugruntowani i odłączeni od świata materialnego. Mogą za bardzo zagłębiać się w swoje duchowe idee, stając się zbyt zamkniętymi w sobie.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas