Reklama

Dzień twoich narodzin zdradza o tobie więcej, niż myślisz. Możesz być zaskoczony

Od lat wierzy się, że za każdą cechą danego człowieka stoi jego imię czy też znak zodiaku. Na kształtowanie osobowości wpływ ma również dzień tygodnia, w którym się urodził. Okazuje się, że jest to powiązane z astrologią, a więc każdy z nich wiąże się z zupełnie inną energią. Co mówi o tobie dzień urodzenia?

Z punktu widzenia astrologii dzień tygodnia, w którym urodził się dany człowiek, jest niezwykle ważny. To właśnie on kształtuje osobowość, a właściwie satelita, planeta bądź gwiazda, która jest do niego przypisana. Jej energia nadaje cechy charakteru, a więc dzień urodzenia może zdradzić o człowieku więcej, niż mogłoby się wydawać. 

Poniedziałek - Księżyc

Urodzeni w poniedziałek są objęci patronatem Księżyca. Są więc wrażliwi i pełni empatii. Cechują się tajemniczością oraz zmiennością, a także łatwo ulegają wpływom innych osób. Zdarza się, że mają problem z podejmowaniem decyzji, a ich nastrój zmienia się jak w kalejdoskopie. Osoby, które przyszły na świat w poniedziałek chętnie pomagają innym, można im zaufać, a w przyjaźni są niezwykle lojalne. W dodatki odznaczają się kreatywnością, pracowitością i bujną wyobraźnią. 

Wtorek - Mars

Wtorek stoi pod znakiem bojowości, a wszystko to przez patronat czerwonej planety. Osoby urodzone tego dnia cechują się porywczością. Nie wiedzą, czym jest cierpliwość, a zajście im za skórę zazwyczaj nigdy nie jest wybaczane. Urodzeni we wtorek są niezwykle ambitni i z uporem dążą do wyznaczonych celów. Są niezwykle pewni siebie, co często przekłada się na arogancję i niechętne przyznawanie racji innym. 

Reklama

Zobacz także: Ten znak zodiaku czekają ogromne życiowe zmiany. Przepowiednia na 2024 rok

Środa - Merkury

Urodzeni w środę są niezwykle utalentowani. Są ciekawe świata, a więc uczenie się nowych rzeczy przychodzi im z łatwością. Poza tym komunikację z innymi stawiają na pierwszym miejscu. Z nimi nigdy nie ma niedomówień. Są konkretnie i nie owijają w bawełnę. W dodatku osoby, które przyszły na świat w środę są duszami towarzystwa. Z nimi nigdy nie ma nudy. 

Czwartek - Jowisz

Osoby urodzone w czwartek optymistycznie patrzą na świat. Nie brakuje w nich pokładów empatii i wrażliwości. Chętnie poznają nowych ludzi i dbają o nawiązywane z nimi relacje. Urodzeni w czwartek odznaczają się poczuciem humoru i dystansem do siebie. To, co ich wyróżnia to także szczerość i łagodność. W dodatku są niezwykle pewni siebie, co pozwala im z łatwością piąć się po szczeblach kariery. 

Piątek - Wenus

Urodzeni w piątek na pierwszym miejscu stawiają miłość. To romantycy, ale nie zawsze są stali w uczuciach. Ciągle szukają wrażeń, również w życiu miłosnym. Ważne jest dla nich piękno, a więc poczucie estetyki mają na wysokim poziomie. Osoby urodzone w piątek są kreatywne, a więc potrafią zadbać o wszelkie, nawet najmniejsze szczegóły. Planują z wyprzedzeniem, a wszystkie ich sprawy muszą być dopięte na ostatni guzik. 

Zobacz także: Horoskop anielski na grudzień. Niektóre znaki zodiaku mogą liczyć na pomoc

Sobota - Saturn

Dla osób, które przyszły na świat w sobotę nie ma rzeczy nie do zrobienia. Uwielbiają wyzwania i dumnie stawiają im czoła. Rozsądnie podchodzą do wszelkich podejmowanych decyzji. Powierzone obowiązki wykonują sumiennie i tego też oczekują od innych. Urodzeni w sobotę dążą do stabilności, a więc niekoniecznie dobrze znoszą zmiany w życiu. Niechętnie okazują emocje, wolą je tłumić, przez co inni odbierają ich jako chłodne osoby. 

Niedziela - Słońce

Osoby urodzone w niedzielę są obdarzone niezwykłą energią, przez co ciężko im usiedzieć w jednym miejscu. W ich życiu nie brakuje przygód, są kreatywni i przyciągają innych do siebie niczym magnes. Są w ciągłym ruchu i nie boją się ryzykować. Urodzeni w niedzielę nie znoszą nudnych rozwiązań. Uwielbiają przyciągać spojrzenia, są ambitni, a osiąganie wyznaczonych celów nie stanowi dla nich problemu. W tym wszystkim pomaga im niegasnący optymizm.

***


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: astrologia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy